21. Oktobris, 2018
Vārda dienu svin: Severīns, Urzula

Ir arī citi risinājumi

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Ir arī citi risinājumi

Saeimas Nacionālās Drošības komisija (NDK) nupat nāca klajā ar likumdošanas iniciatīvu, atbilstoši kurai tiek prasīts, lai Latvijas televīziju piedāvāto kanālu pamatpaketēs vismaz 90% kanālu būtu Eiropas Savienības (ES) oficiālajās valodās.

Iniciatīvas pamatmērķis ir ierobežot Krievijas televīzijas kanālu plašo izplatību Latvijā un attiecīgi ietekmi uz ļaužu prātiem. Tāpat NDK neskopojas ar pārmetumiem Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPL) un vēl citām iestādēm, ka tās neko nedara Latvijas informatīvās telpas pasargāšanai no Krievijas propagandas, kā oficiāli tiek dēvēts fakts, ka ne tikai vadošie Krievijas sabiedriskie televīzijas kanāli, bet arī privātās televīzijas centīgi slavina un aizstāv Kremļa oficiālo politiku.

Galvenā problēma šajā gadījumā gan ir fakts, ka Krievijas televīzijas kanālu popularitāte Latvijā, tostarp arī latviešu vidū, nepavisam nav skaidrojama ar milzīgu interesi par Krievijas oficiālo viedokli. Krievijas televīzijām ir pavisam citas finanšu iespējas un attiecīgi arī pavisam cits seriālu, humora un citu izklaides raidījumu, kā arī vēl daudz kā cita līmenis nekā Latvijā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
16. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai esat apmierināts ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri