19. Oktobris, 2018
Vārda dienu svin: Drosma, Drosmis, Elīna

Īpašas cerības īpašā gadā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Īpašas cerības īpašā gadā

Viena no gadu mijas neatņemamām sastāvdaļām pašsaprotami ir valsts augstāko amatpersonu svētku apsveikumi. Lai arī atšķirībā no krietnas daļas iepriekšējo gadu miju šogad Latvijas iedzīvotāji palika bez spilgtiem epitetiem un salīdzinājumiem, kopumā svētku uzrunas atstāja labu iespaidu.

Vai nu apzināti, vai neapzināti, taču savulaik augstākajām amatpersonām šādos gadījumos tik raksturīgo pārmērīgo pompozitāti un vēlmi pamācīt Latvijas pilsoņus, kā pareizi dzīvot, šoreiz bija pilnībā nomainījusi sava veida vienkāršība, praktiskums un tā fakta uzsvēršana, ka vispār jau mēs visi kopā esam atbildīgi par savu valsti. Sava daļa taisnības, protams, gan ir arī tiem, kuri uzskata — šāds izteiksmes un komunikācijas veids vienkārši ir pats tuvākais kā Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, tā premjerministram Mārim Kučinskim, tomēr šeit ir arī vēl otrs, daudz būtiskāks aspekts.

Šogad Latvijas valsts svinēs savas dibināšanas simtgadi. Runāt par pastāvēšanas simtgadi (kā tas bieži izskan plašsaziņas līdzekļos) Latvijas gadījumā tomēr nav gluži pareizi, jo pusi no šiem simt gadiem mēs esam atradušies svešu varu pakļautībā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
3. Janvāris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai esat apmierināts ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri