22. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Emīlija

Interesējas par sirds veselību

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmierā vienu dienu darbojās «Sirds mazspējas klīnika», kurā bezmaksas konsultāciju iespēju izmantoja desmitiem valmieriešu.

Interesējas par sirds veselību

Uzsverot, ka diagnoze — sirds  mazspēja — ir ļoti nopietna un būtiski ietekmē pacientu dzīves iespējas, tās kvalitāti, pacientu biedrība «ParSirdi.lv» sadarbībā ar Latvijas kardiologu asociāciju rīkoja izbraukuma konsultāciju dienu Vidzemes slimnīcā.

Valmierieši vēlējās aprunāties ar speciālistiem, izmērīt asinsspiedienu. «Liesma» novēroja, ka padomus, kā uzlabot savu veselību, tālāk ārstēties, vairāk uzklausīja kundzes gados, taču no kardiologiem nebija kautrējušies arī kungi spēka gados.

Kāds no viņiem stāstīja, ka veic fiziski smagu darbu, ziemā pārslimojis plaušu karsoni un it kā nejūtas labi, ārstam sakot, ka baidās no infarkta. Šis kungs tika nomierināts: ja veiktie izmeklējumi uzrādījuši labu veselību, tad labākais, ko vīrs ap gadiem 50 varot darīt sirds veselības uzlabošanai, — atmest smēķēšanu, ēst veselīgi un tikpat veselīgi atpūsties. Kundzes gados ar «Liesmu» dalījās stāstā, ka jau vairākus gadus sadzīvojot ar sirds problēmām, augstu asinsspiedienu un lietojot ģimenes ārsta izrakstītas zāles, bet vienalga vēloties ar speciālistiem parunāties par to, kā uzlabot savu veselību.

KARDIOLOGU KONSULTĀCIJAS izmantoja daudzi valmierieši. Kardioloģe  Ginta Kamzola (no labās) un citi kolēģi uzklausīja ikvienu, kurš vēlējās vairāk uzzināt un saprast savas sirds veselību. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
19. Maijs, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri