22. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Emīlija

Iluzionisti Pecolli viesosies Burtniekos

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Burtnieka ezera svētkos, kuri norisināsies 25. augustā Burtniekos, būs iespējams gūt ieskatu krāšņajā, atraktīvajā un modernajā izrādē «Bubblelandia» (ārvalstīs «B» — The underwater bubble show). Tā ir izrāde par ļaušanos sapņiem un fantāzijai, ko bieži ikdienā aizmirstam darīt. Izrādē uzstājas iluzionisti un ziepju burbuļu meistari Enriko un Dace Pecolli (Pezzoli), kā arī talantīgi cirka žanra pārstāvji.

Iluzionisti Pecolli viesosies Burtniekos

Dace Pecolli atklāj, ka viņas bērnības vasaras aizvadītas Burtniekos. Te viņa ir iestudējusi pirmo triku ar sunīti, kas lēcis pāri sētai, «Selgas» cepumu garšas mudināts. Tagad viņa un Enriko ar savām izrādēm ir uzstājušies jau 53 valstīs. Sākotnēji darbojušies kā duets ar ziepju burbuļu izrādēm projektā «Bubble Opera», tad pamazām iesaistīti arī citi mākslinieki. Pēc 15 gadu kopdarbības, apvienojot pieejamās tehniskās iespējas, specefektus, skatuves un radošo pieredzi, tika izveidota izrāde «Bubblelandia», kura septiņu gadu laikā izrādīta 16 valstīs.

Izrāde «Bubblelandia» veidota tā, lai būtu interesanti ģimenēm ar bērniem. Notikumi ir saistoši bērniem, bet vienlaikus tehniskais meistarības līmenis ir augsts, lai būtu interesanti arī pieaugušajiem. Visus izrādes priekšnesumus vieno stāsts.

Ja gribi sapņot, tad mosties! Šova pamatā ir stāsts par cilvēka dzīvi, par ikdienas skrējienu, lielo «informācijas smogu» ap mums. Ir tik daudz jāstrādā, ka cilvēki ir noskrējušies, pelēki un pazaudē savu patieso būtību, dažkārt veikli slēpjoties aiz maskām. Izrāde iepazīstina ar personāžu Misteru B. Viņš ir noskrējies biznesmenis, kurš atbild uz vienu, otro un trešo telefona zvanu… Pēkšņi viņš uz mirkli apstājas, un no šī brīža sākas viņa pamošanās. Tālāk izrāde attēlo viņa pārmaiņas no pelēkā un steidzīgā cilvēciņa uz krāsaino un laimīgo. Ir notikusi viņa atdzimšana. Izrāde «Bubblelandia» aicina pamosties no rutīnas, ikdienas skrējiena, bailēm darīt to, kas patiesi patīk. Ir cilvēki, kas tā arī visu dzīvi nodzīvo, neatrodot sevi, un ir cilvēki, kas izkāpj no it kā stabilās komforta zonas un spēj būt patiesi laimīgi.

Tas, ko Pecolli rādīs Burtniekos, šoreiz būs ieskats izrādē «Bubblelandia». No divu stundu garās izrādes redzēsim stundu. «Abi ar Enriko uzstājamies ar burbuļiem, demonstrējot to, ko varam parādīt arī brīvā dabā un vējā. Burbuļu būs daudz, tos radīs vairākas burbuļmašīnas. Cilvēki redzēs cilvēku-spirāli (slinky), kuram pagarināsies rokas un kājas, un viņš veiks dažādus neticamus trikus. Šis personāžs ir radies no zemūdens valstībā dzīvojošā smadzeņu koraļļa. Tad būs cilvēks-iguāna, kas ir kontorsionists. Viņš veiks dažnedažādas neticamas darbības, kuru noslēgumā ielīdīs un ielocīsies mazā kastītē. Ar šo triku viņš ir sasniedzis Ginesa rekordu. Tad būs milzu piepūšamais ūdenslīdējs, zemūdens aina ar lidojošām medūzām u.c. interesanti numuri. Rādām to, kas ir pēc iespējas mazāk redzēts. Aktīvi iesaistīsim skatītājus, tādēļ gatavojieties darboties līdzi!» aicina Dace Pecolli.

Izrāde «Bubblelandia» pārsteidz arī ar košiem tērpiem, kurus darinājusi Elita Platmalniece. Tērpi radīti, iedvesmojoties no zemūdens iedzīvotājiem. Izrādē uz skatuves darbojas jūras zvaigzne, medūza, krabīši, klaunu zivtiņas un citi jūras iemītnieki.

Pecolli ir ļoti noslogoti. Izrādes saplānotas līdz par 2020. gada vidum, nākamgad sāksies trešā tūre ASV, aptverot 57 pilsētas. «Piekritām uzstāties Burtniekos, jo šī man ir mīļa vieta, un ceru, ka, neskatoties uz ierobežotajām tehniskajām iespējām, viss izdosies. Mākslinieka galvenais mērķis ir pozitīvi iedvesmot skatītājus, lai viņi pēc izrādes justos priecīgāki nekā līdz šim, lai viņi saņemto iedvesmu nodotu tālāk arī citiem,» stāsta Dace Pecolli. «Nedrīkst atklāt visus brīnumus, kas notiks! Teikšu vienu — nebūs robežu starp skatītājiem un Burbuļlandiju, viss būs vienots. Skatītāji tiks pamodināti…»

Burtnieka ezera svētkos izrāde «Bubblelandia» sāksies plkst. 20. Ieeja bez maksas. Svētkos būs arī gardēžu tūrisma ceļa «Livonijas garša» tirgotāju labumi, degustācijas un tirdziņš «Gardu muti», Juris Kaukulis no grupas «Dzelzs vilks» ar Jauno Jāņu orķestri, jauno izpildītāju performances, radošo dienu  «Ezera akordi — 6» noslēguma koncerts un citas sportiskas un radošas aktivitātes gan krastā, gan uz ūdens. Plašāka informācija mājas lapā www.burtniekunovads.lv un Burtnieka ezera svētku Facebook.com lapā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
24. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri