Iespēja iekosties zeltā jau šosestdien

- 3.Oktobris, 2017

Vēl vienu pārliecinošu uzvaru Komanda.lv 1. līgas čempionātā guvuši VALMIERA GLASS VIA futbolisti, kas 22. kārtas spēlē ar 5:1 (2:0) izbraukumā pieveica FK Auda. Valmieriešiem jau šajā nedēļas nogalē ir iespēja nodrošināt sev čempionu titulu ar nosacījumu, ja tiek gūta uzvara sestdienas mājas spēlē pār JDFS Alberts.

Lai gan spēles rezultāts Ķekavā liecina par valmieriešu viennozīmīgu uzvaru, spēles gaita gan nebūt nebija tik raita kā tās iznākums. Jā, mūsu futbolisti jau pirmajā puslaikā bija panākuši visai komfortablo — 2:0, atzīmējās Niks Savaļnieks un Elmārs Sietiņsons, tomēr otrajā rezultāts iestrēga uz ilgāku laiku, līdz mājinieki vienus vārtus atguva minūtes 12 pirms fināla svilpes. Ugunsgrēku gan uzreiz nodzēsa Savaļnieks, momentā gūdams atbildes vārtus — 3:1. Turpinājumā čempionāta līderi parādīja klasi un no četriem vārtu gūšanas momentiem izmantoja divus — 90. minūtē Alvis Jaunzems un jau tiesneša pieliktajā laikā arī Alvis Dubovs —, jau otro spēli pēc kārtas gūta uzvara ar 5:1.

Šajā kārtā kārtējo neizteiksmīgo spēli aizvadīja Grobiņas futbolisti, kas savās mājās ar 1:2 piekāpās BFC Daugavpils vīriem, krietni vien atjaunojot intrigu par otrās vietas likteni. Tātad — šosestdien, Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā, pl. 14 pret JDFS Alberts — uzvaras gadījumā uzvara arī čempionātā.

VALMIERA GLASS VIA — FK Auda 5:1 (2:0)

Vārti: Savaļnieks 17’, 79’, Sietiņsons 31’, A. Jaunzems 90’, Dubovs 90’+3 — Grauze 78’

Brīdinājumi: Pallo 76’ — R. Gorkšs 82’

Sastāvi: Arnavs (v.), Sietiņsons, Cipe (65’ Zariņš), Miķelsons (81’ U. Bērziņš), Bankavs, A. Jaunzems, V. Jaunzems, Pallo (90’+1 Kramēns), Ērglis (k.), Savaļnieks (90’+2 Treimanis), Dubovs — Felipe Ferreira (v.), Škirjatovs, Misjuks, Grauze, J. Gorkšs (k), Bricis, Kalniņš, Labanovskis, Fjodorovs, R. Gorkšs, Skābardis.

Spēles tiesnesis: Artūrs Vītoliņš

VIENMĒR IZSALCIS. Ar diviem vārtu guvumiem Ķekavā atzīmējās allaž vārtus gūt tendētais valmieriešu uzbrucējs Niks Savaļnieks.