Iesildīšanās pirms eksāmeniem

- 17.Janvāris, 2017

Visai pārliecinošu uzvaru Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas spēlē guvuši VALMIERA GLASS VIA futbolisti, kuri svētdien Vidzemes Olimpiskajā centrā ar 8:2 (6:0) uzvarēja Preiļu BJSS.

Viesi pretinieku spiedienu neizturēja jau ar pašām pirmajām spēles minūtēm — sešus bezatbildes vārtus valmierieši sasita, kad spēlētas bija vien 15 minūtes. Otrajā puslaikā tālie viesi nedaudz sapurinājās un uz valmieriešu atslābuma rēķina vienus vārtus 24. minūtē atspēlēja. Uz ko vairāk gan viņi nebija spējīgi — laukuma saimnieki meistarīgi kontrolēja spēles gaitu, gūstot vēl divus vārtus. VALMIERA GLASS VIA labā ar diviem vārtiem atzīmējās uzreiz trīs futbolisti — Jānis Taulavičus (2’, 13’), Valdis Veinbergs (12’, 32’) un Alvis Dubovs (14’, 29’). Pa vārtiem arī Artūra Pallo (5’) un Valta Jaunzema (15’) rēķinā.

Turnīra tabulā pirmo vietu ar 18 punktiem pagaidām ieņem Ošukalns futbolisti, viņiem seko FC Nikers (15 p.), VALMIERA GLASS VIA un PB Line/Dinair — abiem pa 12 punktiem.

Jau nākamās kārtas spēlē valmieriešiem ir iespēja pietuvināties līderu duetam — priekšā izbraukuma cīņa Kuldīgā šosestdien pret FC Nikers.

Tikmēr Latvijas kausa izcīņas frontē tapis zināms laiks un vieta cīņai ar SK Monarhs. Rezervējiet nākamās trešdienas (25. janvāris) vakaru skaistam futbolam — spēles sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā pl. 20. Ieeja bez maksas.

AR BUMBU — divu vārtu autors spēlē pret Preiļiem Valdis Veinbergs.