20. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Bernhards, Boriss

Iepazīsti zinātni aizraujošā veidā!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Tartu Zinātnes centra AHHAA tūre «Zinātne uz riteņiem» 1. maijā viesosies koncertzālē «Valmiera». No plkst. 10.30 līdz 16.00 apmeklētāji varēs aplūkot dažādus eksponātus, baudīt zinātnes teātra priekšnesumus un piedalīties aizraujošās darbnīcās, tā gūstot jaunas un noderīgas zināšanas.

Iepazīsti zinātni aizraujošā veidā!

«Zinātne uz riteņiem» Latvijā viesojas jau septīto reizi ar mērķi aizraujošā un rotaļīgā veidā apmeklētājus iepazīstināt ar zinātni. Būs iespēja aplūkot 10 eksponātus, piedalīties piecu veidu darbnīcās un redzēt divus dažādus zinātnes teātrus, kā arī satriecošo Saules teleskopu.

«Katrs varēs atrast sev ko interesantu,» ar prieku stāsta tūres organizatore Saile Megi. «Ja jums patīk klausīties mūziku — ielūdzu jūs redzēt zinātnes teātri par akustiku. Ja interesējaties, kā strādā cilvēka ķermenis — nāciet un izpētiet īstu sirdi! Esi zinātkārs un vēlies izzināt elektrību? Tad tev noteikti ir jāredz mūsu līdzpaņemtās kāpnes!»

Tāpat tūre zinātnes draugus iepazīstinās ar jaunumiem AHHAA centra ēkā. Šī gada tūre ir veltīta jūras dinozauriem. «Tajā pašā laikā, kad mēs viesosimies tūrē Latvijā, Zinātnes centru AHHAA Tartu piepildīs jauni un milzīgi jūras briesmoņi,» dalās S. Megi. «Diemžēl nevaram tos paņemt mums līdzi, jo tad nekam citam nepietiktu vietas. Bet jums būs iespēja izpētīt citas lietas un uzzināt, kas ir šie «briesmoņi», kuri peldējuši jūrā pirms miljoniem gadu.»

Tūres «Zinātne uz riteņiem» programma ikvienam interesentam ir bez maksas. Detalizētāku informāciju par pasākumu meklējiet Zinātnes centra AHHAA mājaslapā www.ahhaa.ee/lv.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
25. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri