20. Jūnijs, 2018
Vārda dienu svin: Rasa, Rasma, Maira

Hola*, Valmiera!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Šo nedēļu 1. — 11. klašu skolēni pavada pavasara brīvdienās — pēdējās pirms vasaras brīvlaika.

Hola*, Valmiera!

Valmieras Bērnu sporta skolas orientēšanās sporta sekcijas vecākie audzēkņi, tikko nokāpuši no slēpēm, kopā ar treneri Ingunu Valdmani šajā nedēļā atrodas saulainajā Spānijā, treniņnometnē netālu no Alikantes Vidusjūras krastā.

«Skolēnu brīvdienas vienmēr ir tas laiks, kas jāizmanto labām treniņnometnēm,» stāsta orientieristu darbaudzinātāja. «Ar to es domāju gan ļoti daudz un smagus treniņus, gan arī nomainīt ikdienišķo vidi Valmieras apkārtnes mežos, kurus esam izskrējuši krustu šķērsu skolas laikā. Latvijā vēl daudz dubļu, vietām ledus, purvos un upītēs ūdeņi auksti, bet pēc mēneša mums jau viens no atbildīgākajiem startiem sezonā — Pasaules skolēnu čempionāts Itālijā, kas notiks kalnos, tādēļ šogad nolēmām brīvlaiku pavadīt Spānijā, kur siltāks, kalni augstāki un klintis lielākas. Neesam Spānijā pirmo reizi, tomēr vienmēr meklējam saviem treniņiem jaunus apvidus. Šogad esam izvēlējušies Alikantes pusi. Te veicami treniņi gan piejūras kāpās un smiltīs, gan pēc pārdesmit kilometriem varam tikt kārtīgās kalnu kartēs. Nedēļas beigās mūs gaida  arī sacensības, kas notiks pie Madrides, tad pēdējās dienas arī dzīvosim tur.

BRĪVLAIKĀ SPĀNIJĀ. Valmieras orientieristi Matīss Leitlands (no kreisās), Vilma Alberinga, Māris Heinols, Sintija Ozola, Arta Renāte Rulle, Anna Emīlija Suta, Liene Mālniece, Aija Denija Trēziņa, Pauls Alberings un Madara Vaļģe treniņu brīvbrīdī. Ingunas Valdmanes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
16. Marts, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri