Hokejisti sīvā cīņā atzīst Zemgale Juniors pārākumu

- 30.Oktobris, 2018

Netipiskā laikā – otrdienas vakarā – sanākušos skatītājus Vidzemes Olimpiskajā centrā priecēja mājinieku «Valmieras HK/BSS/ViA» spēle ar «Zemgale Juniors» komandu, kuru šogad pārstāv arī pērnās sezonas valmieriešu komandas aizsargs Krišjānis Reinfelds. Lai arī Valmieras hokejisti izcēlās ar lielisku spēli vairākumā, spēles 62. minūtē nācās atzīt zemgaliešu pārākumu. Mačs noslēdzās ar rezultātu 4:5. Vārtus Valmieras HK/BSS/ViA labā guva Jēkabs Birzulis, Elvis Krūze, Augusts Veidenbaums un Aivars Gaisiņš.

Lai arī pirmo periodu abas komandas iesāka piesardzīgi, pēc Zemgale Juniors gūtajiem vārtiem spēles otrajā minūtē (0:1) valmierieši spēles grožus ātri vien pārņēma savās rokās. Spēles 9. minūtē, lielākoties kontrolējot ripu viesu aizsardzības zonā, pēc Krūzes un Stankeviča piespēlēm spēles rezultātu uz tablo izlīdzināja Jēkabs Birzulis (1:1). Perioda turpinājumā valmieriešu pārākums uz laukuma piespieda viesus pārkāpt noteikumus, ko mājinieki bija gatavi izmantot, – pēc teicamas aizsarga Žagariņa piespēles no zilās līnijas ripas virzienu vārtu priekšā izdevās mainīt Elvim Krūzem, kurš izvirzīja Valmieras HK/BSS/ViA vadībā, panākot 2:1. Īsi pēc tam Valmieras HK/BSS/ViA deva iespēju Zemgales hokejistiem uz laukuma atrasties ar divu spēlētāju pārsvaru, bet veiksmīgā spēle aizsardzībā un vārtsarga Ralfa Bērziņa teicamā darbība vārtos liedza veikt pārmaiņas uz rezultāta tablo.

Otro periodu Valmieras HK/BSS/ViA iesāka vairākumā, ko arī šoreiz spēja veiksmīgi realizēt. No vārtu aizmugures Emīls Balodis raidīja piespēli Gaisiņam, kurš īstajā brīdī ripu nogādāja Augustam Veidenbaumam, kad viņš slidoja dziļāk pretinieku aizsardzības zonā un uztverto ripu precīzi raidīja Montvida sargātajos vārtos, panākot divu vārtu pārsvaru – 3:1.