18. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Godina pedagogus

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Aizvadītajā nedēļā tika godināti Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu pedagogi par izcilu darbu un ieguldījumu izglītības kvalitātes veicināšanā.

Godina pedagogus

PRIEKPILNS BRĪDIS. Tuvojoties Skolotāju dienai, tika godināti izglītības jomas labie piemēri, kas saņēma IZM atzinības un pateicības rakstus un Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumu «Balva izglītībā». E. Kristiņas foto

22 no viņiem saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) atzinības un pateicības rakstus, pateicoties par daudzveidīga un kvalitatīva mācību procesa organizēšanu, nopelniem skolēnu izaugsmes veicināšanā un motivēšanā.

«Šodien mēs svinam svētkus! Šodien ir jāsmaida un jāaizmirst par visiem sīkumiem. Mēs gribam jums pateikt paldies! Paldies par to, ko jūs darāt, un galvenais šis paldies nāk no skolēniem, arī no pašvaldības,» svinīgajā uzrunā teica Valmieras pilsētas paš-valdības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, uzsverot, ka izglītība ir būtiska ne tikai no bērnudārza līdz augstskolai, bet visas dzīves garumā un ka no skolotājiem atkarīgs, kā bērni ir sagatavoti lielajai dzīvei. «Jo viņi būs tie, kas veidos mūsu sabiedrību – kas šeit strādās, radīs darba vietas. Aizstās arī mūs pēc daudziem gadiem. Jo labāk mēs to izdarīsim, jo labāk mēs visi dzīvosim,» piebilda Jānis Baiks.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
10. Oktobris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri