23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

«Ģimenes šūpulis» saņem iepriecinājumus

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pavasarī biedrība, kuras paspārnē darbojas patvēruma māja grūtniecēm un jaunajām māmiņām, saņēmusi dāsnu ziedotāju atbalstu.

«Ģimenes šūpulis» saņem iepriecinājumus

«Nesen mūs pārsteidza uzņēmums  Viasat, kas ieradās pie mums ar dāvanu grēdām: divas bērnu gultiņas ar aprīkojumu, virtuves piederumi, fēni, pamperu pakas mazuļiem un dažādi mazgāšanas līdzekļi, kā arī lielā kūka un ziedu pušķis.  Mums stāstīja, ka uzņēmuma darbinieki ik gadu paši izvēlas atbalstīt kādu sev rūpošu labdarības projektu, un tā iepriecinājumu sagaidījām mēs,» sacīja biedrības «Ģimenes šūpulis» vadītāja Valda Reķe, īpašu paldies sakot uzņēmuma pārstāvei Lailai Vītolai, kura sarunās atzinusi, ka viņu atbalstīt «Ģimenes šūpuļa» darbu likušas atmiņas par to, ar cik ļoti lielu sirsnību un dedzību reiz vecmāte Rudīte Brūvere stāstījusi par šo vietu. Laila vēlējusies, lai saziedotais nonāk vietā, kur cilvēkiem tiek dota palīdzība un atbalsts, tāpēc tradicionālajā uzņēmuma pasākumā «Viasat Mīļumvakars», kur kolēģi atpūšas un izrāda savus talantus, saziedotie 620 eiro nonākuši patvēruma mājas rīcībā un pārvērsti ļoti nepieciešamās dāvanās.

«Lai arī cik grūtos apstākļos reizēm bērni vēlas ierasties, viņi vienmēr ir pelnījuši šeit būt. Ticu, ka ikviena mamma, ja vien vēlas, var būt vislabākā jebkuros apstākļos,» pārdomās dalījās Valda Reķe, stāstot, ka pēdējā pusgadā patvēruma mājā uzturas četras māmiņas ar bērniem.

DĀVANU KALNI, kurus sarūpējuši ziedotāji, šoreiz — uzņēmuma Viasat kolektīvs. Priecājas patvēruma mājas brīvprātīgie un arī iemītnieces ar mazuļiem. Foto no ģimenesšupulis.lv

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Paldies "Liesmas" žurnālistiem!

Paldies "Liesmas" darbiniekiem par vērīgumu, atbalstu un visa veida sadarbību! Esam gandarīti un svētīti ar vēlīgu un labestīgu cilvēku līdzdarbošanos mūsu projektā "Patvēruma māja" māmiņām un jaundzimušajiem.

Cieņā,
Valda Reķe
"Ģimenes Šūplis"

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri