23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Ģimenes iestājas par ģimenēm

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Biedrība «Sev, Tev un ģimenei» piedāvā dažādu atbalstu ģimenēm, kurās aug bērni, un reizē mudina ģimeniskumu svinēt.

Ģimenes iestājas par ģimenēm

Biedrību un tās pārstāvjus valmierieši, īpaši topošās un jaunās ģimenes, labāk pazīst kā rosīgus cilvēkus no Pūriņu skolas, kas darbojas Beātes ielā. Nodarbības vecākiem un vecākiem kopā ar bērniem, lekcijas, diskusijas, kopīgi pasākumi un praktisks atbalsts, ja tāds nepieciešams, arī ir Pūriņu skolas rūpes. Tagad biedrība realizē arī pāris projektus jauno ģimeņu interesēs un pašlaik plāno ikgadējo un tradicionālo jauno ģimeņu ratu pastaigu pilsētā. Tā notiks 2. jūnijā, bet šoreiz tā būs ne vairs ratu pastaiga, bet Ratu parāde, kad jaunās ģimenes dosies lepnā gājienā no Sv. Sīmaņa baznīcas līdz Jaunatnes centram «Vinda», tā vēstot, ka Latvijas lielākā vērtība valsts simtgadē un turpmāk būs stipras ģimenes un laimīgi bērni.

Ratu parāde tautiskā stilā

«Vecāki ar bērnu ratiņiem, svinot Ģimenes dienu Valmierā, jau piekto gadu dodas šādā izbraucienā,» saka biedrības «Sev, Tev un ģimenei» un Pūriņu skolas vadītāja Arta Masele un turpina: «Bijušas reizes, kad vienā pulkā ir devušās pussimta un arī vairāk ģimeņu, bet vienmēr mēs esam izvēlējušies tādas pastaigu takas pa pilsētu, pa ietvēm. Šoreiz mēs gatavojamies Lielajai ratu parādei, kad par godu Latvijas simtgadei gājienā piedalīsies vismaz 100 ģimenes, vismaz 100 ratiņi, un visi dosimies parādē pa Rīgas ielu. Līdzi ņemsim mazo bērnu lielākos brāļus un māsas un ceram, ka mums būs arī atbalstītāji Rīgas ielas malā.»

Parāde 2. jūnijā sāksies pulksten 11.00 pie Sv. Sīmaņa baznīcas, un ģimeņu gājiens pilsētniekus un viesus sestdienā iepriecinās Rīgas ielā. Jaunās ģimenes dosies līdz Jaunatnes centram «Vinda», kur tajā dienā paredzēti īpaši pasākumi ģimenēm, tie ilgs līdz pat vēlai pēcpusdienai.

ZIEDO VECĀKI, kuri saprot, ka viens jaundzimušais nevar novalkāt pat vienu drēbju kārtu. Mazie ātri izaug, bet ziedotais apģērbs, spēļmantas un aprūpes piederumi noder citiem. Pūriņu skolas vadītāja Arta Masele kopā ar kolēģēm kārto jaundzimušo pakas, un tās nonāk pie taupīgām jaunajām ģimenēm. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
18. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri