16. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Gatavojamies starptautiskam biznesa forumam

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Kā zināms, 28. un 29. jūnijā Valmierā notiks Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums. Iespējams,  visnopietnākais starptautisks uzņēmējdarbības veicināšanas pasākums, kāds mūsu pilsētā līdz šim bijis, jo šeit būs biznesa ļaudis no Latvijas, pārējās Eiropas, Austrālijas, Āzijas, Amerikas...

KRISTĪNE SAULĪTE
KRISTĪNE SAULĪTE

21. Vidzemes Uzņēmēju dienās dažus vārdus Liesmai par gaidāmo forumu pastāstīja viena no aktīvām šī pasākuma organizētājām ārzemju tautiešu vidū — Pasaules Brīvo latviešu apvienības valdes priekšsēža vietniece un Austrālijas un Jaunzēlandes latviešu apvienības vadītāja KRISTĪNE SAULĪTE:

«Ar organizēšanu sokas ļoti labi. Mums pirmajā dienā paredzētas trīs vai četras paneļdiskusijas, sīkāk par tēmām var uzzināt mājaslapā. Foruma otrajā dienā būs divas paneļdiskusijas un arī izbraukumi uz vietējām ražotnēm. No lielajiem Valmieras uzņēmumiem būs iespēja apmeklēt SIA VALPRO, taču mēs skatāmies arī uz mazākiem uzņēmumiem, piemēram, piensaimniecībām. Valmierieši taču piedāvā ļoti dažādas lietas! Forumā piedalīsies arī Jāņa Daliņa mazdēls no Austrālijas Andrejs Jānis Daliņš. Jā, patlaban visa gatavošanās forumam mums notiek ļoti intensīvi. No paneļdiskusijām gribu atzīmēt eksporta tirgu uz Ameriku, tad arī eksporta iespējas uz Āziju, kur arī Austrālijas piedāvājums tiks iekļauts. Būs paneļdiskusija Izvēlies Latviju — par tiem, kas vai nu jau pārvākušies uz dzīvi, vai arī izvēlējušies atgriezties Latvijā. Būs interesanti ar tādiem cilvēkiem parunāties — ko viņi tagad dara? Vēl runāsim arī par biznesa ilgtspēju starptautiskā vidē.»

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
5. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri