24. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Gandarīti par 2018. gadā paveikto

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) Valmieras un apkārtējo novadu mācību iestāžu arodorganizāciju vadītāji tikās šī gada pirmajā sēde, kas norisinājās svinīgā gaisotnē. Tika pārrunāti aktuālie jautājumi, un biedri atskatījās uz padarīto iepriekšējā gadā, kā arī tika godināti 47 pirmorganizāciju vadītāji, kas darbu organizācijā veic papildus saviem ikdienas pienākumiem.

Gandarīti par 2018. gadā paveikto

«Padomes sēdēs tiekamies un pārrunājam aktuālākos jautājumus. Pašlaik svarīgākais ir sagaidīt mūsu izglītības ministru, jo mēs joprojām nezinām, kurš tas būs, un, protams, turpināt savu darbību. Tāpat, lai arī min, ka skolotāju ir par daudz, tomēr mācību iestādēs ļoti trūkst pedagogu, it sevišķi ķīmijā, fizikā, mājturībā, jo jaunā paaudze neienāk skolās. Atalgojums ir par zemu – ja tev nav vairāk par vienu slodzi, tu īpaši neko nevari nopelnīt. Pagaidām mēs vēl varam strādāt vairāk par vienu slodzi. Ja paliks tikai viena slodze, tad droši vien skolas kļūs tukšas,» skaidro LIZDA Valmieras starpnovadu arodorganizācijas priekšsēdētāja Zinta Irbe.

LIZDA Valmieras starpnovadu arodbiedrības organizācijas valde un pirmorganizāciju vadītāji svinīgajā sēdē novērtē padarīto un cits citam saka paldies par ieguldīto darbu.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
9. Janvāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri