22. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Tamāra, Dziedra

Galerijā "Laipa" notiks mākslas un modes pasākums mazajiem valmieriešiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmierā, mākslas galerijā "Laipa", 15.decembrī no plkst.12:00 notiks pasākums, kas veltīts mazajiem valmieriešiem un viņu vecākiem. Pasākums tapis sadarbībā ar Vidzeme Fashion, Zīmējumu teātri un Valsts Kultūrkapitāla fondu, informē mākslas galerijas "Laipa" vadītāja Karlīne Cercina.

Galerijā "Laipa" notiks mākslas un modes pasākums mazajiem valmieriešiem

Šī gada vasarā Vidzeme Fashion aizsāka jaunu suvenīra kreklu veidošanu Valmierai, plašākai publikai prezentējot četrus dizainus - ’Valmieras puika’’, Valmierai nav miera’’ „V Valmiera” un ‘’Parīze? Ne tak, Valmiera!’’. Pavisam nesen zīmols Vidzeme Fashion sadarbībā ar valmierieti Mārtiņu Daneviču laida klajā jau piekto Valmierai veltīto kreklu, kurā vārds „Valmiera” tiek aizstāts ar simboliem – „vali”, internacionālo zīmi „miers” un burtu „A”.

Pirmo reizi, īpaši mazajiem valmieriešiem veltītā pasākumā, Vidzeme Fashion būs sagatavojis prezentāciju, kurā Valmieras kreklos tērpsies 3 - 6 gadus veci bērni. Ar valmierietes Egitas Petrovas palīdzību ir radīts jautrs dizains kreklam „Ērglis”, savukārt ar mākslinieces Kristīnes Rublovskas palīdzību atsevišķu kreklu izskats būs pārvērsts romantiski koķetā variantā.

Pēc prezentācijas bērnus un viņu vecākus sveiks Zīmējumu teātris no Rīgas, piedāvājot 45 min garu izrādi, latviešu valodā ar nosaukumu „7 pasakas par Ņukucīti”.

Izrāde tiek zīmēta uz vertikālām papīra loksnēm, kas saliktas septiņās kārtās. Katra iepriekšējā pasaka ievijas ar kādu papīra loksni nākamajā pasakā. Papīrs tiek apzīmēts locīts plēsts un ņurcīts, tas pamazām piepilda visu skatuvi.

Zīmēšana ir darbība, ne tikai jau uzzīmēts zīmējums .Izrādē zīmēšanai ir vadošā loma, tā ir gleznotājai Andai Lācei, to papildina laikmetīgās dejas fragmenti, solo Agnese Bordjukova un teicējs Varis Klausītājs, kurš pauž notikumus ar Ņukucīti.

Ieeja pasākumā – bez maksas.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri