24. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Agris, Agrita

Gaļas kombinātu nopērk pašvaldība

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Piektdien, 12. aprīlī, ārkārtas sēdē, piedaloties 12 domniekiem, Valmieras pilsētas pašvaldības dome nolēma iegādāties par zvērinātas tiesu izpildītājas piedāvāto cenu 522 tūkstošiem eiro nekustamo īpašumu kompleksu Rūpniecības ielā 1 – bijušo Valmieras gaļas kombināta teritoriju apmēram 12 hektāru platībā. 11 deputāti balsoja par, viens pret pirkumu un arī aizņēmumu no Valsts kases, kas saistīts ar šo darījumu.

Gaļas kombinātu nopērk pašvaldība

Par lietu virzību vēl pirms balsojuma skaidroja Valmieras mērs Jānis Baiks: «Ilgstoši esam cīnījušies ar šīs teritorijas īpašnieku (Sergeju Čerņinu), saņēmuši daudzus solījumus, no kuriem diemžēl neviens nepiepildījās. Kopš pagājušā gada sākuma nekas nebija maksāts arī nekustamā īpašuma nodoklī. Īpašnieks mums piedāvāja iegādāties šo īpašumu par 2,3 miljoniem eiro, taču domes pasūtītie divi neatkarīgi vērtējumi bija no 700 līdz 940 tūkstošiem eiro. Mūsu piedāvājums pirkt īpašumu par tirgus vērtību tika noraidīts. Tā kā nodokļu parāds auga, iesniedzām lietu zvērinātai tiesu izpildītājai, tika rīkotas divas izsoles, kuras tomēr beidzās neveiksmīgi. Domei kā kreditoram tika piedāvāta iespēja iegādāties šo īpašumu par izsoles sākuma cenu. Izvērtējot visu, esam konsultējušies ar līdzīgu teritoriju attīstītājiem, kas strādā tepat Valmierā.

BŪS, KUR IZVĒRSTIES. Gaļas kombināta panorāma no retāk izmantota skatu punkta – Dzelzceļa ielas. Apmēram 12 hektārus lielajā teritorijā, kas tagad nonāks Valmieras pašvaldības īpašumā, dažas ēkas varbūt varēs izmantot, visu pārējo – gan virs, gan apakš zemes – nāksies būvēt no jauna.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
16. Aprīlis, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

gaļas kombināts

Paši pūta paši dega. Vhod rubļ,vihod dva.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri