18. Oktobris, 2018
Vārda dienu svin: Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Gaišu domu iedvesmoti

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Divpadsmito reizi Vislatvijas vispārizglītojošo un arodvidusskolu audzēkņi tika aicināti piedalīties Riebiņu novada domes, Galēnu Kultūrvēstures biedrības, Roberta Mūka muzeja un Galēnu pamatskolas rīkotajā jaunrades darbu konkursā.

Gaišu domu iedvesmoti

Tā tēma: «Ik solī, ko speru,/ Veras debesu vārti/ Tepat, virs Latvijas zemes» (R. Mūks) ar mērķi skolēnu domu, izjūtu un pārdzīvojumu atklāsme jebkura žanra darbos, izvēloties savu virsrakstu.

Noslēguma pasākums pirmo reizi notika mēnesi agrāk, nekā ierasts, lai skolēni balvas saņemtu pie Ziemassvētku eglītēm. Žūrija iesūtītos 364 darbus vērtēja četrās vecuma grupās no 2. līdz 12. klasei. Šoreiz bija mazāk darbu nekā citreiz, lai arī noteikt labākos nav bijis viegli, tāpēc pirmo trīs vietu ieguvēji katrā grupā bija vairāki. Šis ir konkurss, kura noslēgumā tiek nosaukts katrs dalībnieks un katram tiek pasniegta balviņa. No mūsu puses konkursā piedalījās Naukšēnu vidusskolas 4. klases skolniece Ance Liepiņa (3. vieta, skolotāja Ginta Ganševska) un Rencēnu pamatskolas skolēni: 2. klases skolnieks Pauls Patriks Hāns (pateicība), 3. klases skolnieks Valters Zunda (3. vieta), Sofija Elisa Balode un Elizabete Geidāne no 4. klases (atzinības), Ralfs Zunda un Mārtiņš Rainskis (atzinības), Aiva Īrisa Kalniņa no 6. klases (pateicība), 8. klases skolniece Evelīna Balode (pateicība), 9. klases skolniece Marija Kruglauža (atzinība), skolotāja Inese Birzkope.

ESAM NOVĒRTĒTI. Rencēnu pamatskolas skolēni, kuri piedalījās R. Mūkam veltītajā konkursā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
12. Janvāris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai esat apmierināts ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri