18. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Ilona, Adelīna

Gaisa baloni atgriežas Valmierā. Ir iespēja laimēt lidojumu!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

No 7. līdz 11.augustam, Valmieras pilsētas svētku laikā norisināsies Starptautiskais gaisa balonu festivāls „Valmieras Kauss 2013”. Pasākumā piedalīsies līdz pat 15 gaisa balonu komandas, kas priecēs valmieriešus un pilsētas viesus ar iespaidīgiem skatiem, informē Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Justīne Deičmane.

Gaisa baloni atgriežas Valmierā. Ir iespēja laimēt lidojumu!

7.augustā notiks komandu reģistrācija, taču no 8.augusta sāksies gaisa balonu lidojumi virs Valmieras. Plkst.6.00 – rīta un plkst.19.00 – vakara lidojumi, kuriem līdzi sekot aicināts ikviens interesents. Precīza informācija par gaisa balonu starta vietām un laikiem būs pieejama www.naclidot.lv. Savukārt 9.augustā plkst.22.30 Dīvaliņa pļavās notiks ikgadējā gaisa balonu nakts spīdēšana, kas ir neatņemama pilsētas svētku programmas sastāvdaļa. Krāšņais degļu šovs šogad būs kā pārsteigums svētku apmeklētājiem, neatklājot tā norises vietu un laiku, bet tas noteikti nepaliks nepamanīts.

Sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un biedrību „Sporta klubs 99 gaisa baloni” tiek rīkots konkurss, kura galvenā balva ir lidojums ar gaisa balonu divām personām kādā no Valmieras pilsētas svētku dienām. Lai piedalītos konkursā, līdz 7.augustam plkst.15.00 uz e-pastu info@valmiera.lv jānosūta atbildes uz trim konkursa jautājumiem: Kuru reizi pēc kārtas notiek gaisa balonu festivāls „Valmieras Kauss 2013”? Cik smags ir smilšu maiss ar lenti (mārkeris), ko izmanto gaisa balonu sacensībām? Cik gaisa balonu pilotu ir „Sporta klubā 99 gaisa baloni”? Uzvarētājs tiks noteikts izlozes veidā! Lai veicas!

Jāpiebilst, ka šogad festivālu palīdz organizēt desmit ārvalstu brīvprātīgie no deviņām dažādām valstīm – Islandes, Portugāles, Spānijas, Itālijas, Austrijas, Moldovas, Armēnijas, Gruzijas un Rumānijas. Jauniešiem būs iespēja apgūt gaisa balonu sportam nepieciešamās zināšanas. Palīgi darbojas Eiropas brīvprātīgā darba projekta „Valmieras Kauss 2013” ietvaros, ko atbalsta Eiropas Savienības programma „Jaunatne darbībā”.

Starptautiskais gaisa balonu festivāls „Valmieras Kauss 2013” Valmierā norisināsies jau astoto reizi, un tajā piedalīsies komandas no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Būtiski pieminēt, ka šajās dienās notiks arī Latvijas čempionāts gaisa balonu sportā, tāpēc pasākumā piedalīsies lielākā daļa Latvijas gaisa balonu pilotu.

Ir iespēja laimēt lidojumu.

,,Valmieras Kauss 2013,,-ir lieliska tradīcija. Tad vēl tā iespēja laimēt ... Gaisa baloni gandrīz mūžīgi priecēs, vietējos aborigēnus un mūsu pilsētas viesus. Ik vasaru no dzimšanas - aiziešanai mūžībā! Laicīgi jāpadomā par Fanu kluba izveidi ,,Sporta klubam 99 gaisa baloni,,. Laižam Debesīs! Karsējpuisis: Sandris Grasis . Valmierā

arī Valmieras komanda

Majors

Paldies visiem par neskaitāmajiem zvaniem :) Nupat vairs nav laika atbildēt , tāpēc :
informāciju par to , cik smags ir smilšu maiss ar lenti (mārkeris), ko izmanto gaisa balonu sacensībām ,lūdzu meklēt šeit : http://www.gaisabaloni.info/
Vienā no lapas sadaļām tā ir atrodama.Protams , ka lieliem burtiem rakstītā veidā tā netiek pasniegta.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?
Kopumā pozitīvi. Lai tik strādā
45%
Negatīvi. Ilgu mūžu tai neparedzu
16%
Grūti vēl spriest. Laiks rādīs
28%
Man ir vienalga, kas tur "sēž"
11%
Kopējais balsu skaits: 111

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri