Gadu neizdodas iesākt ar uzvaras garšu

- 10.Janvāris, 2017

Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas spēlē VALMIERA GLASS VIA futbolisti piektdien Vidzemes Olimpiskajā centrā ar 3:5 (0:1) cieta sakāvi pret TFK Salaspils/TENTE.

Kupli apmeklēto spēli valmierieši iesāka uzbrūkoši — uzreiz dodoties lauzt pretinieku vārtu atslēgu. Viņu nodomi gan nevainagojās panākumiem, turpretī viens no retajiem viesu atbildes gājieniem gan — spēles 8. minūtē Matīsa Kučinska sargātos vārtus uzlauza Mihails Ņikiforovs. Labi Salaspils vārtos darbojās viņu pirmais numurs Sergejs Cvetkovs, vairākkārt nesaudzējot arī savu veselību un dodoties pārgalvīgos izgājienos. Viņa un laukuma saimnieku neprecīzo sitienu dēļ rezultāts pirmajā puslaikā vairs nemainījās.

Kā jau ierasts, krietni sakāpinātākas emocijas un vārtu birumi sekoja otrajā puslaikā. Spēles 25. minūtē rezultātu izlīdzināja Jānis Māris Taulavičus, kuram pēc Mārča Ērgļa piespēles bumbu atlika vien trāpīt pilnīgi tukšajos vārtos. Viesi parādā nepalika un 29. minūtē panāca sev atkal labvēlīgu rezultātu — 2:1, atzīmējās Viktors Semjonovs. Pēc minūtes tablo vēstīja jau 3:1 (Juris Macuks). Pēc aukstās dušas valmierieši noskurinājās un vienus vārtus atguva — 3:2, precīzs bija Ulvis Bērziņš. Tuvojoties spēles izskaņai, Valmieras komandas treneris Uldis Pūcītis uzbrukuma izspēlēs jau sāka sūtīt piecus laukuma spēlētājus, atstājot savus vārtus tukšus, — tas šoreiz rezultātu nenesa, vēl vairāk — viesi 38. minūtē guva vēl vienus vārtus (atkal Macuks). Nelielas cerības pavēra pēdējā minūtē Alvja Dubova gūtie vārti no 10 metru soda sitiena. Atlikušajās pārdesmit sekundēs gan vairs nekas mūsējiem neizdevās, bet viesi līdz ar pēdējām spēles laikrāža sekundēm ieripināja (Maksims Kudrjašovs) bumbu neviena nesargātajos pretinieku vārtos — 5:3.

Līdzīgi kā pērno gadu, arī šo valmierieši iesākuši ar zaudējumu. Ar deviņiem izcīnītajiem punktiem VALMIERA GLASS VIA turnīra tabulā pašlaik ieņem 3. vietu. Komandas nākamā spēle paredzēta šosvētdien pl. 15 Vidzemes Olimpiskajā centrā pret Preiļu BJSS.

BUMBU Mārcim Ērglim cenšas noņemt šīs spēles divu vārtu autors Juris Macuks.