26. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Varis, Eduards, Edvards

Gadiem baudītas ceļa ainavas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Smiltenietis Aigars Lauzis četros gados, braucot ar riteni, pabijis lielākajā daļā pasaules. Viņš ne tikai ceļojis, bet arī radoši darbojies savā profesijā.

Gadiem baudītas ceļa ainavas

Aigars ir ainavu, arī pilsētvides arhitekts, kurš, būdams uzņēmīgs, profesijas pamatus apguvis ne tikai Latvijas Lauksaimniecības universitātē, bet arī studējot un strādājot Londonā. Aigars pats stāsta, ka tur izdevies atrast darbu tādā kantorī, kas projektus realizē dažādās pasaules valstīs. Sešus gadus Aigars uz brīdi pārtapis par londonieti, dzīvojis biznesa haizivju vidū, bet sevi sācis meklēt it kā no jauna, apmeklējot filozofu skolu. Var jau teikt, ka meklējis garīgumu, viedumu un domājis, kā stiprināt savus dzīves pamatus, paturot prātā, ka viņa lielā aizraušanās ir ceļošana.

Par savu četrus gadus ilgušo ceļojumu, kura nosaukums «Londona – Tokija – Zeltiņi» (pēdējā vieta ir Aigara bērnības zeme), ainavu arhitekts stāstīja, tiekoties ar interesentiem Valmieras Tūrisma informācijas centrā. Tur rudenī atsākās kārtējais ceļotāju stāstu vakaru cikls.

Pārstāstīt Aigara ceļojumu un ceļā piedzīvoto būs sarežģīti. Var tikai nedaudz iezīmēt ceļu un gūtās atziņas.

SAJŪSMA par piedzīvoto nebeidzas, tas redzams Aigara Lauža acīs, kad viņš par velobraucienā piedzīvoto stāsta interesentiem.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
29. Septembris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri