22. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Armanda, Armands

Gada pirmā valmieriete – Vanesa

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Gada pirmais Valmieras bērniņš ir Vanesa, kura piedzima 2. janvārī. Dzedoņu ģimenē viņa ir otrā atvase.

Gada pirmā valmieriete – Vanesa

«Esam ļoti priecīgi un meitiņai vēlam veselību. Galvenais, lai ir vesela,» sacīja Vanesas mamma Inga un tētis Armīns, stāstot, ka gadu mija ģimenei ir kārtīgs svētku laiks, jo tā sanāk, ka līdz ar Ziemassvētkiem un gadu miju vienmēr jāsvin Ingas, arī Armīnam dzimšanas diena ir 30. decembrī, bet vēl virknei Ingas radu – janvāra sākumā.

«Domāju, ka varbūt meitiņa piedzims tēta vai mana brāļa dzimšanas dienā, bet viņa bija prātīga un izvēlējās savu un īpašo dienu. Par vēl vienu svinamu dienu janvārī tagad mūsu dzimtā vairāk,» tā Inga. Inga un Armīns ir valmierieši. Tētis strādā celtniecībā, mamma strādājusi Vidzemes slimnīcā par māsu palīgu, atbalstot pacientus neiroloģijas nodaļā, bet tad mainījusi darba vietu un ir kopā ar klientiem pansionātā «Valmiera», strādājot par aprūpētāju.

«Veci cilvēki jau arī ir kā mazi bērni,» smaidīja Inga, lēšot, ka viņai nebūs nekādu grūtību tikt galā ar mazās Vanesas niķiem un stiķiem. Liels palīgs Vanesas lutināšanā būšot arī vecākā māsa, četrpadsmitgadniece Krista Kristīne.

«Esmu gan nolēmusi, ka mazajai veltīšu daudz laika un centīšos būt mājās un ar meitiņu kopā vismaz divus gadus. Ir svarīgi, lai bērniņš aug mājās, iegūst drošības sajūtu dzīvei,» tā Inga Dzedone.

LABA VĒLĒTĀJU mazajai Vanesai dzīves pirmajās dienās netrūka un fotomirkļu arī. Vienā no tiem Vanesa kopā ar mammu Ingu, tēti Armīnu, kā arī vecmāti Sanitu Šatrovsku, kas bija blakus, meitenītei dzimstot, un sveicējiem – Valmieras mēru Jāni Baiku, slimnīcas valdes priekšsēdētāju Uģi Muskovu un ārstniecisko direktori Ingu Ozoliņu. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
8. Janvāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri