23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Gada labākie ekonomikā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija jau otro gadu pēc kārtas ir ieguvusi „Junior Achievement – Young Enterprise Latvija” („JA-YE Latvija”) apbalvojumu kā „Gada labākā ekonomikā” laureāta skola, informē Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvis Didzis Stāvausis.

Gada labākie ekonomikā

Konkurss „Gada labākais ekonomikā” tiek rīkots jau 14.reizi, katru gadu apbalvojot labākos skolotājus un skolēnus ekonomikā. Sumināti tiek skolēni, kas ne tikai sasnieguši izcilus rezultātus ekonomiskās izglītības teorijā, bet arī veiksmīgi un radoši pielietojuši šīs zināšanas biznesa praksē un bijuši sociāli atbildīgi darbojoties „JA-YE Latvija” programmās.

Šogad piecu labāko skolēnu vidū ir arī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 12.klases skolniece Anna Ruka, kas ar savu izstrādāto biznesa plānu siena granulu ražošanai pērn ieguva 1.vietu „JA-YE Latvija” un Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes A.Zvejnieka Biznesa plānu konkursā. Savukārt šogad Anna izveidoja sekmīgu skolēnu mācību uzņēmumu „Gundarbārdiņš”.

„Tas patiesi bija patīkams pārsteigums,” ar prieku nosaka laureāte. Anna atzīst, ka uzņēmējdarbības joma viņai vienmēr šķitusi saistoša, tādēļ par nākotnes profesijas izvēli Annai šaubu nav. „Studēšu uzņēmējdarbību, jo maniem vecākiem ir lauku saimniecība, kurā augstskolā iegūtās zināšanas lieti noderēs.”

Tāpat jāatzīmē, ka titulu „Gada jaunais uzņēmējs 2013” ieguva Valmieras Viestura vidusskolas 2006.gada absolvents Mārcis Kaksis. Viņš ir viens no pasākumu organizēšanas un mārketinga aģentūras „Broadline” dibinātājiem, kā arī ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora atbalstu izveidojis uzņēmumu SIA „Muuv”, kas sekmīgi darbojas informācijas tehnoloģiju jomā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri