17. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Karīna, Gaits

Fotoizstāde Valmieras Viestura vidusskolā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss Mana zeme skaistā ir viens no pasākumu cikla Latvijas valsts simtgade aktivitātēm, kuras laikā skolēni tika aicināti radoši izpausties, veidojot fotogrāfijas par Latviju.

Fotoizstāde Valmieras Viestura vidusskolā

Konkursa mērķis bija skolu jaunatnē stiprināt piederības sajūtu Latvijai un saskatīt savas zemes skaistumu, veicot radošas aktivitātes. Konkursa noslēgumā labākie darbi tika izgatavoti kā foto gleznas.

Veselu gadu 119 novadu skolu skolēni no 1. līdz 12. klasei piedalījās šajā konkursā, fotogrāfijā paužot savu redzējumu par Latviju. Projekta ietvaros tika izveidota mājaslapa, kurā skolēni ievietoja savus darbus, lai katrs varētu nobalsot par sev tīkamāko darbu. Arī Valmieras Viestura vidusskolas skolēni aktīvi piedalījās izsludinātajā konkursā.

Liels prieks ir par ikvienu dalībnieku, bet īpašs gandarījums par astoņiem skolēniem, kuri iekļuvuši laureātu godā: Rūta Jansone (3.a klase), Teodors Saltais (4.b klase), Anrijs Astraņins (6.b klase), Paulīna Jansone (6.b klase), Melānija Eva Skriaba (6.b klase), Marta Karīna Skrastiņa (8.a klase), Santa Andrupe (11.c klase) un Emīls Spuņģis (11.b klase).

Trīs jauno fotomākslinieku darbi saņēma lielāko balsojumu skaitu, kļūstot par labākajiem! 1. vietā – Emīls Spuņģis, 2. vietā – Melānija Eva Skriaba un 3. vietā – Paulīna Jansone.

Šie skolēni saņems balvas no konkursa organizētājiem un sponsoriem, skolēnu darbi, kuri ir izveidoti kanvās, veidos izstādi. Izstāde tika atklāta VVV telpās pirmā stāva foajē 25. februārī pusdienlaikā. Novērtēsim skolēnu ieguldīto darbu un priecāsimies par viņu radošo izpausmi! Visi laipni aicināti!

Paldies par atbalstu Valmieras uzņēmējiem, projekta atbalstītājiem – aktīvā tūrisma centram Eži, T.N.Rozalinde, Vidzemes Olimpiskajam centram un SIA CREO group.

FOTOGRĀFIJU AUTORI: no kreisās Anrijs Astraņins, Teodors Saltais, Santa Andrupe, Rūta Jansone, Marta Karīna Skrastiņa, Melānija Eva Skriaba, Paulīna Jansone, Emīls Spuņģis.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
28. Februāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri