19. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Verners, Muntis

Fotogrāfija ar pusaudzi un mežakuili

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Fotogrāfija ar pusaudzi un mežakuili

Tā kā nesen Saeima otrajā lasījumā atbalstījusi jauno Ieroču aprites projektu, kas paredz, ka medībām domātos šaujamieročus varēs izmantot arī pusaudži no 16 gadu vecuma, nolēmu internetā painteresēties, cik tad īsti to mednieku Latvijā ir. Izrādījās, ka pēdējo 15 gadu laikā mednieku skaits valstī sarucis no 35 līdz 22 tūkstošiem ar vidējo vecumu 60 gadi, tātad strauji izmirstoša interešu grupa, kurai kā ēst nepieciešamas jaunas asinis, neskatoties uz tiesībsarga, policijas un Veselības ministrijas iebildumiem.

Latvijas Mednieku asociācijas valdes priekšsēdētājs Haralds Barviks intervijā Elitai Veidemanei Neatkarīgajā Rīta Avīzē apgalvo, ka medības būtu lielisks veids, kā pusaudžus ieinteresēt atrasties dabā, lai viņi visu brīvo laiku nepavadītu, ieurbušies datorā vai telefonā. Jāteic – visai savdabīgs, lai neteiktu dīvains, priekšstats par dabas mīlestību – mācīt jauniešiem aukstasinīgi nogalināt būtībā neaizsargātas dzīvās radības. Lai gan vienmēr esmu uzskatījis, ka puikām jāprot apieties ar šaujamieroci elementāro zināšanu līmenī, taču šīs prasmes iespējams apgūt valsts aizsardzības mācības stundās, kā arī iesaistoties jaunsardzē vai šaušanas sporta sekcijā, kur nevienam netiek atņemta dzīvība.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
19. Februāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Fotogrāfija ar pusaudzi un mežakuili

Jūlijs Cukurs, izsakot šādu viedokli, tādu kā, citāts...” strauji izmirstoša interešu grupa, kurai kā ēst nepieciešamas jaunas asinis ...”, un ... ” mācīt jauniešiem nogalināt ... ”, aizvaino šos nieka 22 tūkstošus (nez, cik Latvijā žurnālistu?) Latvijas pilsoņus! Mazliet labojot šajā pašā Liesmā, A. Ustupa rakstā par jauniešiem, vēlos izteikt savu viedokli, ar citātu no Ustupa raksta ... ” nevienam jau 60 (cik Cukuram, nezinu) sasniegušam žurnālistam lemt par jautājumiem, kas ietekmē jauniešu nākotni, vairs nevajadzētu atļaut! ...”
Absolūta nekompetence medību saimniecības nozarē, ko var atļauties pilsonis Cukurs, bet nevar atļauties laikraksta Ziemeļvidzemē ” Liesma” žurnālists!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri