17. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Oļegs, Vineta

Florbolisti atrāda sudrabu un domā par zeltu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Piektdien svinīgā pieņemšanā Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks pateicās FBK Valmiera komandai par augstvērtīgo sniegumu Latvijas čempionātā, Valmieras florbolistiem kļūstot par ELVI florbola līgas vicečempioniem.

Florbolisti atrāda sudrabu un domā par zeltu

Izcīnītais panākums ir augstākais sasniegums Valmieras florbola kluba vēsturē, kas rakstāma kopš 2003. gada. Neskatoties uz to, florbolistu sejās lasāms pārdzīvojums par neveiksmi finālā — zelts viņiem garām paslīdēja spēles pagarinājumā, kad neticami veiksmīgs metiens Agra Rogaiņa sargāto vārtu devītniekā padevās Betsafe/Ulbroka komandas spēlētājam Kārlim Bulānam.

«Šo momentu jau vismaz 15 reizes esmu noskatījies, es teiktu, ka tur viņiem vienkārši paveicās, bet saka jau, ka veiksme vienmēr palīdz stiprākajiem,» tā piecas dienas pēc fināla komandas kapteinis Matīss Salmiņš. «Jo vairāk tas sāp, jo lielāka ir vēlme atriebties un atkal spēlēt par zeltu. Nav arī tā, ka tikai pārdzīvojam, šīs jūtas ir dalītas, ir arī  zināms lepnums par šo otro vietu. Trīs pēdējos gadus sniedzāmies līdz šīm medaļām. Iepriekšējos divus nepaveicās ar izslēgšanas spēļu zariem — pērn papildlaikā pietrūka 40 sekundes līdz bullīšiem. Tur varēja būt arī bronza. Šogad bijām gatavi kā vēl nekad, lūk, ir arī rezultāts.»

Komandas kapteinis šogad sevišķi uzteica vārtsarga Agra Rogaiņa veikumu, īpaši 11 izslēgšanas spēlēs, Arnija Kuratņika pienesumu rezultatīvajos punktos un Ivara Laktiņa vārtu guvumus visnepieciešamākajos brīžos.

VALSTS VICEČEMPIONI. FBK Valmiera florbola komanda tikšanās laikā ar Valmieras pilsētas pašvaldības vadītāju Jāni Baiku.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
25. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri