16. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta

Fiziskās aktivitātes saliedē

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Projektā «Sporto visa klase» četrus gadus ir iesaistījusies Valmieras Pārgaujas sākumskolas 6.d klase. Ar milzu apņemšanos un sapurināšanos klases kolektīvs, neraugoties uz mazāk veiksmīgo sākumu, šogad izcīnīja 2. vietu finālsacensībās. Projektam bija ievērojama atsaucība no pašvaldību un izglītības iestāžu puses, jo četru gadu laikā ir iesaistījušies vairāk nekā 5200 bērnu no 230 klasēm un 67 pašvaldībām.

Fiziskās aktivitātes saliedē

Klasēm, kas piedalījās projektā, katru dienu stundu sarakstā bija sports. Bet liela daļa skolēnu ir aktīvi arī ārpus skolas nodarbībām, viņi piedalās citās sporta nodarbībās — basketbolā, peldēšanā, volejbolā, futbolā un badmintonā. Tomēr tas nav viss, projekts bērnos veicināja ne tikai aizraušanos ar sportu, bet mudināja palīdzēt citiem. «Katru gadu visi kopā veicām labo darbu. 4. klasē organizējām koncertu pansionātā, 5. klasē visiem pirmklasniekiem, piecām klasēm, sagatavojām grāmatzīmes. Mums projekta ietvaros katru gadu tiek dāvināta skolas forma, pilns ekipējums, un šogad savas formas, kas mums jau kļuvušas par mazu, dāvinājām trešklasniekiem, kuri šogad uzsāka dalību šajā projektā,» stāsta 6.d klases audzinātāja Dzintra Indriksone.

Aktīvākie 6.d klases skolēni iedibinājuši tradīciju 1. maijā piedalīties skriešanas stafetē Smiltenē. Ar katru gadu dalībnieku skaits no klases šajās sacensībās palielinās. Skolniece Rūta Renāte Demitere stāsta, ka šo pasākumu labprāt turpinās arī nākamos gadus, kad projekts būs jau beidzies. «Citi šajā dienā atpūšas, bet mēs četrus gadus sportojam Smiltenē kopā ar vecākiem. Vecāki mums ir milzīgs atbalsts ik solī visus šos četru gadus,» dalās Dz. Indriksone. Pirms fināla pasākuma klase savus spēkus pierādīja peldēšanas distancēs. «Ar lielu spēku, sparu un apņēmību devāmies uz šīm sacensībām, kur mēs cīnījāmies līdz beigām. Stafetē ieguvām 3. vietu, bet individuālajos peldējumos mūsu klases biedrs Kristaps Fiļipovs ieguva 1. vietu starp visiem 6. klašu zēniem,» gandarīta par klases paveikto stāsta audzēkne Lauma Ruka. Klases audzinātāja atzīst, ka labie panākumi peldēšanā bērniem ļāvuši noticēt pašu spēkiem un devuši papildu motivāciju fināla sacensībām Jelgavā.

KOMANDAS DARBS. Valmieras Pārgaujas sākumskolas 6. klase projekta «Sporto visa klase» fināla sacensībās ieguva 2. vietu. «3. klasē mēs finālā palikām sestie, braucām mājās ar diezgan nokārtiem deguniem, turpretim šogad bija pilnīgi citādi, esam tiešām saņēmušies, un 2. vieta mums ir zelta medaļas vērtībā,» stāsta skolotāja Dzintra Indriksone. Foto no www.olimpiade.lv

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
30. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri