16. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Esi veiksmīgs, esi absolvents Valmieras tehnikumā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras tehnikumā 7. martā norisinājās karjeras pasākums «Esi veiksmīgs, esi absolvents!», kurā jaunieši sēdās pie sarunu galda ar dažādu specialitāšu pārstāvjiem — tehnikuma absolventiem, lai smeltos iedvesmu veiksmīgas karjeras izveidei nākotnē.

Esi veiksmīgs, esi absolvents Valmieras tehnikumā

Valmieras tehnikuma absolventi labprāt dalījās ar savas personīgās pieredzes stāstiem un padomiem, kā kļūt veiksmīgam savā profesijā un virzīties augšup pa karjeras kāpnēm, vienlaikus atklājot noslēpumus, veiksmes un neveiksmes stāstus, kā arī norādīja, kam pievērst uzmanību un no kā censties izvairīties.

Kopumā pasākumā piedalījās septiņi tehnikuma absolventi. To vidū bija SIA «TEKNOS» noliktavas pārzinis Niks Mārtiņš Mūrnieks, Valsts policijas darbiniece Inga Vantere, SIA «I.H. Grāmatvedība» jaunākā grāmatvede Lelde Bērziņa, Nacionālo bruņoto spēku NP 3. RNC AR PNG maiņas pavāre Kristīne Skrastiņa, SIA «VALPRO» elektriķis Roberts Panovs, SIA «Latvijas ķiploks» īpašniece Sintija Rude un Valmieras tehnikuma dienesta viesnīcas vadītāja Anna Ruska.

VALMIERAS TEHNIKUMA ABSOLVENTI sniedz iedvesmas stāstus, kas piedzīvoti, pateicoties pareizām karjeras izvēlēm. Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Marts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri