16. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

Ēnotāji zobu higiēnista krēslā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmierā jaunieši varēja izvēlēties kopumā 33 ēnošanas iespējas. Skolēni savu ceļu bija mērojuši no dažādām Vidzemes vietām:  Alūksnes, Mazsalacas un citām, pat no Rīgas, lai būtu blakus nozares speciālistam un vairāk ieskatītos viņa ikdienas darba pienākumos. Sešas ēnas iepazina zobu higiēnista profesijas aizkulises  Dentalfix zobārstniecībā.

Ēnotāji zobu higiēnista krēslā

«Mani pārsteidza lielā interese. Es pati ļoti atbalstu jaunos speciālistus. Zinot to, kāda ir tirgus situācija, caur manām rokām ir izgājuši ļoti daudzi higiēnisti, kurus esmu apmācījusi, nebaidoties no tā, ka izaudzinu konkurentus. Tāpēc nešauboties pieņēmu lēmumu, ka mēs piedalīsimies Ēnu dienā, taču es nedomāju, ka būs tik liela interese. Mēs meitenēm, kas brauca no Rīgas un Alūksnes, vairākas reizes pārprasījām: jūs tiešām esat pārliecinātas, ka jums jābrauc uz Valmieru?» tā  Dentalfix zobārstniecības zobu higiēniste Jolanta Kalniņa.

«Es vienmēr zināju, ka gribu kļūt par ārsti, bet nezināju, par kādu. Pirms gada ieliku zobu breketes un tad sapratu, ka man šī joma liekas ļoti saistoša. Sāku vairāk interesēties, lasīt literatūru par zobārstniecību un sapratu, ka ar to gribētu saistīt savu dzīvi. Es iesniedzu vairākus pieteikumus ēnošanai Rīgā, bet par nožēlu mani neapstiprināja.

ZOBU HIGIĒNISTA KRĒSLĀ iesēdās visas ēnas, kā arī ieskatījās viens otra mutē, lai izprastu darba specifiku. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Februāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri