21. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Elīna Krastiņa un Edijs Šnipke klausītājiem nodod savu jaunāko dueta dziesmu un video klipu - “Noburtā”

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Šā gada vasara ir bijusi radoši nozīmīga daudziem mūziķiem, arī dziedātājiem - Elīnai Krastiņai un Edijam Šnipkem, kuri veiksmīgas sadarbības rezultātā pagājušās nedēļas sākumā klausītājiem nodeva savu jaunāko dueta dziesmu “Noburtā”. Dziesmas mūzikas un teksta autore ir Elīna Krastiņa. Kā stāsta pati dziesmas autore un arī izpildītāja, dziesma jau sākotnēji tikusi radīta speciāli duetam ar dziedātāju Ediju Šnipki. Dziesmas tematika ietver divu cilvēku personīgās attiecības un to ietekmi uz sociālo vidi.

Elīna Krastiņa un Edijs Šnipke klausītājiem nodod savu jaunāko dueta dziesmu un video klipu - “Noburtā”

Par dziesmas skanējuma izveidi Elīna Krastiņa saka paldies mūziķiem - Kristapam Krievkalnam (taustiņinstrumenti, programmēšana, aranžija), Armandam Treiliham (bass, dziesmas mix), Ērikam Upeniekam (ģitāra), Gundaram Lintiņam (bungas).

Lai dziesmas muzikālo skanējumu papildinātu ar vizuālām asociācijām, šīs vasaras nogalē tai izveidots arī video klips. Tajā atspoguļotais sižets ir kolektīvs darbs, kurā savas idejas ietvēruši dziesmas izpildītāji, viņu ģimenes un atbalstītāji. Video klips skatītāju aizvedīs noslēpumu pasaulē, kurā ar savu atkarību vienam no otra cīnīsies video klipa tēli, kuros iejutušies paši dziesmas izpildītāji.

Video klipu iespējams aplūkot gan populārajā sociālajā tīklā draugiem.lv, gan youtube.com, atverot saiti http://www.youtube.com/watch?v=NbISdXmxdCE.

Video klipa izveidē dziesmas izpildītāji saka paldies “ELAP video” un personīgi Oļģertam Krastiņam, kā arī Elīnai Štobei (stila studija "UNIQ"), Julijai Balinskai, Ilmāram Eglītim, Marikai Šteimakai un savām ģimenēm par atbalstu, izturību un idejām. Paldies arī fotogrāfam Edgaram Pohevičam, kurš iemūžināja video klipa filmēšanas ainas un aizkadrus.

Ediju Šnipki esam iepazinuši kā profesionālu mūziķi, kurš savas mūziķa karjeras laikā sevi pierādījis gan kā instrumentālists, gan vokālists. Plašākai publikai pazīstams kļuvis pateicoties dalībai Eirovīzijā un šovā „Zvaigžņu Lietus".

Elīna Krastiņa plašāk pazīstama kļuva, kad viņas dziesmas “Viņi lūdz” un “Neaizmirsti” iekļuva konkursa "Muzikālā Banka" finālos, iegūstot augsto 9. un 6. vietu starp Latvijā populāro mūziķu izpildītajām dziesmām. 2009. gadā kopā ar ģimeni Elīna piedalījās arī LNT rīkotajā šovā “Dziedošās ģimenes”, bet šā gada sākumā ar savu dziesmu “Look Back At Me Again” ieguva 8.vietu Eirovīzijas Nacionālās atlases finālā.

Abi dziedātāji savu kopsadarbību veidojuši jau vairākus gadus, gan kopīgi muzicējot uz kruīza kuģiem līnijā Rīga-Stokholma, gan piedaloties LNT šovā “Cīņas klubs” un festivālā Saldus Saule, kuros kopā ar pārējiem Edija grupas mūziķiem izpildītas gan Edija pašsacerētās dziesmas, gan pašmāju un pasaules slaveni hiti.

Dziedātāji sola, ka dziesma “Noburtā” nebūs vienīgā dueta dziesma abu izpildījumā un noteikti drīzumā klausītāji un skatītāji tiks iepriecināti ar jaunām dziesmām un kopīgiem video projektiem.

Video:

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri