19. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Sibilla, Teika, Lita

Elīna Krastiņa un Ainārs Ančevskis izpilda Ziemassvētku dziesmu “Eņģelis”

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Tuvojas Ziemassvētki – laiks, kad cilvēki steidz darīt labus darbus. Arī mūzikā šis brīdis ir labām un skanīgām iecerēm piepildīts. Labo darbu sarakstā pie klausītājiem steidz jauna Ziemassvētku dziesma ar nosaukumu “Eņģelis”, kuru izpilda jaunizveidots duets – dziedātāja Elīna Krastiņa un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis. “Eņģelis” – tā ir dziesma par Ziemassvētku noskaņas radīšanu cilvēku sirdīs.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Dziesmas mūzikas un teksta autore ir pati Elīna Krastiņa. Elīnu esam iepazinuši dažādos televīziju un radio staciju rīkotajos konkursos (t.sk. "SEB Muzikālā Banka", LNT rīkotais šovs “Dziedošās ģimenes”, “Eirovīzijas” dziesmu konkurss), kā arī dažādos koncertos gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Šajos muzikālajos pasākumos Elīna izpildījusi arī savas autordziesmas, kuras turpina skanēt dažādās radio stacijās.

Ainārs Ančevskis kļuvis pazīstams un sevi pierādījis, spēlējot dažādas nozīmīgas lomas gan teātra izrādēs (“Princis un ubaga zēns”, “Tik mīla vien”, “Aija” “Skroderdienas Silmačos”, “Ādama stāsts”, “Tikai tā!” u.c.), gan televīziju veidotajos seriālos un daudzsēriju filmās (t.sk. “Likteņa līdumnieki”, “Ugunsgrēks”). Šajā Ziemassvētku laikā Aināru satiksiet, apmeklējot Latvijas Nacionālā teātra muzikālo izrādi visai ģimenei “Sudraba slidas”.

Dziesmas “Eņģelis” skanējuma un vizualizāciju izveidē paldies tiek teikts mūziķiem – Kristapam Krievkalnam un Armandam Treiliham, fotogrāfam Edgaram Pohevičam (www.edgarsfoto.lv), Latvijas Nacionālā teātra administrācijai un grima māksliniecei Ilonai Zariņai.

Dziesma jau aizceļojusi uz radio stacijām visā Latvijā un tiks izpildīta dažādos Ziemassvētku labdarības pasākumos.

Atverot saiti http://www.draugiem.lv/elinakrastina, dziesmu “Eņģelis” iespējams noklausīties jau tagad.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri