19. Oktobris, 2018
Vārda dienu svin: Drosma, Drosmis, Elīna

Elektriķi stabos sēž

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Kopš gandrīz katram no mums kabatā mobilais telefons, īsti nav vairs aktuāls dziesmas Pilsētā, kurā piedzimst vējš pantiņš par telefonistiem, kuri stabos sēž... Toties joprojām tas attiecas uz elektriķiem gaisa elektropārvades līnijās — tur jākāpj gan vecos stabos, kas daudzviet ceļmalās un citviet elektrības vadu trasēs savu mūžu gandrīz vai nokalpojuši, gan arī pavisam jaunos, kuri tikko zemē ieurbti, iestādīti, lai stabu galos izveidotu gaisa pārvades līnijas starpsavienojumus. Un ne jau sēdēt vīri stabos kāpj un ar pacēlājiem tiek gaisā celti, bet gan strādāt!

Elektriķi stabos sēž

Tā otrdien viena no akciju sabiedrības Sadales tīkls Ziemeļu ekspluatācijas daļas Valmieras nodaļas elektriķu brigādēm veica 20 kilovoltu elektropārvades līnijas rekonstrukcijas darbus posmā gar Valmieras – Matīšu šoseju Burtnieku novada teritorijā. Vīri paralēli gan demontēja vecos, savu laiku nokalpojušos koka stabus, gan arī uzstādīja jaunos, aprīkojot tos ar visu nepieciešamo gaisa līnijas uzstādīšanai savā vietā no jauna.

DIVI SMAIDĪGI ELEKTRIĶI. Jaunā staba galā, uz brīdi piestājuši urbt un skrūvēt, fotogrāfam no apmēram septiņu metru augstuma uzsmaida (no labās) Sadales tīkla vīri Edmunds Vītols un Ivars Cīrulis.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
11. Janvāris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai esat apmierināts ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri