23. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Ekspromts vai pirmais solis?

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Ekspromts vai pirmais solis?

Viens no pēdējo dienu apspriestākajiem notikumiem Latvijā ir Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa un ar viņa vadīto partiju KPV LV saistītu ļaužu īslaicīgā aizturēšana Līgo svētku priekšvakarā.

Plašu rezonansi izraisījušo soli (jāpiebilst — ar Saeimas piekrišanu) spēra Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), turot Kaimiņu un viņa līdzgaitniekus aizdomās par nelikumīgu KPV LV finansēšanu. Shēma, kā uzskata KNAB, izmantota sena kā pasaule — partijas sponsors maksājis vienam no biedriem par neesošām konsultācijām, bet biedrs šādi saņemtos līdzekļus nodevis partijas un Kaimiņa rīcībā. Lietā arī it kā figurē kādi fiktīvi darbinieki, kuru darba algas vēlāk nonākušas KPV LV rīcībā, esot arī vēl citas šmugulēšanās. Protams, viss iepriekš minētais pagaidām ir tikai aizdomas, jo atzīt kādu par vainīgu šajā gadījumā var tikai tiesa.

Pavisam cits jautājums jau ir, ka uz vispārējās politiskās virtuves fona KPV LV vadības iespējamās manipulācijas ar finansēm ir tikai tāda sīka un nenozīmīga blēdība. Cik noprotams, tad runa ir par dažiem tūkstošiem «kreiso» eiro mēnesī — summām, kuras ne tikai Latvijas lielākajās partijās, bet arī daudzu ārpusparlamentāro opozicionāru vadības vidū, visticamāk, tiek uzskatītas ne vairāk kā par sīknaudu.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
27. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri