22. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris

Eksāmens Latvijas demokrātijai

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Eksāmens Latvijas demokrātijai

Pēc 13. Saeimas vēlēšanām un sarunu par jaunas valdības izveidi uzsākšanas ir izveidojusies nedaudz pretrunīga situācija, kas vienlaikus ir arī sava veida eksāmens Latvijas demokrātijai tās simtgadē.

Labā ziņa šajā gadījumā ir, ka tie nacionāli un eiroatlantiski orientētie jaunie politiskie spēki, kas pārstāvēti jaunā sasaukuma Saeimā, pēc pirmajiem entuziasma uzplūdiem tomēr ir nonākuši pie secinājuma, ka priekšplānā nepieciešams virzīt nevis ambīcijas, bet gan kopīgu izpratni par darāmajiem darbiem un sasniedzamajiem mērķiem. Īpaši jānorāda, ka viens no manis pārstāvētā politiskā spēka – Jaunās Vienotības (JV) – ļoti būtiskiem jautājumiem šajās sarunās ir reģionālā politika. Mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka Latvijā ir jānodrošina vienlīdzīga kā Latvijas reģionu, tā reģionālo centru attīstība. Šo mērķu vārdā cieši sadarbojamies ar līdzīgi domājošajām reģionālajām partijām, tajā skaitā ar partiju Valmierai un Vidzemei.

Mēs neesam un nekad arī neesam bijusi Latvijas galvaspilsētas Rīgas vai kādas vienas atsevišķas pilsētas interešu pārstāvības partija, bet vienmēr un ar panākumiem esam aizstāvējuši daudzas un dažādas intereses, lai nodrošinātu valsts vienmērīgu attīstību. Arī šobrīd strādājam pie tā, lai topošās valdības darba plānos būtiska vieta būtu atvēlēta reģioniem un reģionālajiem centriem, tajā skaitā Valmierai. Šādi uzstādījumi arī tiks saglabāti kā koalīcijas veidošanas sarunu gaitā, tā nākamās valdības darba laikā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
31. Oktobris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri