14. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Minna, Vilhelmīne

Dzīvības pilna saimniecība

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vērīgāki «Liesmas» lasītāji droši vien būs ievērojuši, ka mūsu izdevuma reklāmas un sludinājumu lapās laiku pa laikam lasāms Raunas novada zemnieku saimniecības «Mazputnēni» izbraukuma tirdzniecības grafiks ar reģiona apdzīvotākajām vietām, kurās šīs saimniecības saimnieki INESE un MĀRIS KRŪMIŅI pārdod jaunputnus. To viņi dara jau gandrīz 20 gadus. Pirms Lieldienām pieteicāmies ciemos.

Dzīvības pilna saimniecība

Raunā «Ausekļos» pa plašo pagalmu lepni un cēli pastaigājas varens tītars, sētā un mājā kārtību uzrauga vairāki suņi, bet istabā ikvienu ienācēju vispirms ziņkārīgi nopētī un tikai tad, ja esi iepaticies, pasveicina varens runājošais papagailis, kas uz Raunu atceļojis no Valmieras «Depo». Kuram katram putns nav draugs, jo viņa uzticības persona un autoritāte šajā mājā ir tikai saimniece Inese. Kad iesākam interviju ar saimniekiem, arī papagailis ik pa laikam, skaļi pasakot kaut ko savā valodā, iesaistās sarunā.

Uz vaicājumu, kā Krūmiņu ģimene nonākusi Raunā, Inese atbildēja:

«Esam bijušie rīdzinieki. Kad valsts pārmaiņu rezultātā mūsu darba vietas Rīgā likvidējās, bija jādomā, ko tālāk darīt, kur un kā dzīvot. Dzīvokļu maiņas ceļā vispirms nonācām Priekuļos, tad kādu gadiņu, cerēdami uz kādas mājas izpirkumu, padzīvojām Dzērbenē. Tikai vēlāk nonācām un tā arī palikām skaistajā Raunā.

TIBA, TIBA, TIBIŅA. Tā sasveicinoties savu skaļo un kustīgo ganāmpulku uzrunā saimniece Inese. Ārijas Romanovskas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
26. Aprīlis, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri