24. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Agris, Agrita

Dziesmu stāsts «Nāc līdzās Ziemassvētkos!»

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Labdarības akcijā «Nāc līdzās Ziemassvētkos!» šogad pirmo reizi notiks muzikāla izrāde – dziesmu stāsts.

Dziesmu stāsts «Nāc līdzās Ziemassvētkos!»

Pirmo reizi bērni ar īpašām vajadzībām un Latvijā pazīstami mūziķi uzstāsies Nacionālajā teātrī. Iedvesmojošais pasākums notiks šosvētdien, 2. decembrī, pl. 19.

Dalībnieku viducī būs arī 18 Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolas grupu audzēkņi un viņu skolotājas.

«Mūsu bērnu uzvedums saucas «Ziemassvētku vakarā». Šoreiz uz skatuves bērni būs kopā ar «Nāc līdzās!» Zelta laureātu Robertu Reingoldu. Šī mums ir jauna pieredze, jo bērniem gan jādejo, gan no skatuves jārunā teksts. Sagatavošanās posmā darba ir bijis daudz, un svētdiena nāk kā jauns izaicinājums, bet esam priecīgi, ka tradicionāli piedalāmies šajā lielajā uzvedumā un svētku notikumā,» sacīja skolas direktores vietniece pirmsskolas darbā Iveta Dobelniece.

«Liesma» jau ir rakstījusi par uzņēmīgo «Bitītes» komandu, kas gadu pēc gada piedalījušies «Nāc līdzās!» lielkoncertos, kas notikuši Rīgā, Liepājā, Cēsīs. Šis ir simtgades uzvedums.

PIRMOREIZ bērni uz skatuves ne tikai dejos, bet arī runās tekstu. 18 radoši Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolas grupu audzēkņi piedalīsies «Nāc līdzās Ziemassvētkos!». Šis ir fotomirklis no aizvakar notikušā mēģinājuma. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
30. Novembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Nāc līdzās

Paldies Valmieras brīnumainajiem mazajiem talantiņiem no Bitītēm un viņu nenogurstošajām un radošājām skolotājām! Fantastiska komanda!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri