15. Augusts, 2018
Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda

Dziedāt un dejot gadiem ilgi

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Stāsta Trikātas kultūras nama vadītāja SARMĪTE KANAŠNIECE:

Dziedāt un dejot gadiem ilgi

— Trikātas kultūras darbā iesaistītajiem šovasar galvenais notikums bija mums organizēt uzticētie novada svētki. Tos apvienojām ar jau  tradicionālajiem Ķēniņa Tālivalža svētkiem. Bija daudz apmeklētāju, atbraukuši arī ilgi te neredzēti trikātieši.

Lieliska bija spēkratu parāde. Priekšā gāja zirgi ar novada karogiem, aiz tiem zemnieki rādīja jaudīgu tehniku (arī novada priekšnieks Māris Zvirbulis brauca ar zāles pļāvēju). Savas mašīnas demonstrēja ugunsdzēsēji. Brauca žigulīši un paštaisīti braucamie, administrācijas darbinieki bija sēdušies uz velosipēdiem.

Ķēniņa dienas aktivitātēs atkal bija stipro skrējiens, pasākumi bērniem, arī jaunums — Santas Paegles sagatavotas orientēšanās sacensības.

Arī novada dziesmu un deju svētkus uztaisījām savādākus nekā citkārt. Koncertā uzvedumā «Es sakūru uguntiņu» iesaistījās visi pašdarbnieki, arī Trikātas un Kauguru aktieri, kas izspēlēja dažādus skečiņus. Savs pasākums atkal bija senioru dāmu kolektīvam «Sapnis», kuras ir lepnas, ka pie viņām brauc viesi no visas Latvijas. Viņas viesus pie sevis aicināja Tālivalža vārda dienā.

SARMĪTE KANAŠNIECE. Ārijas Romanovskas foto

 

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
12. Oktobris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties 13. Saeimas vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri