Dublieriem neizdodas tikt pie otrās uzvaras

- 27.Jūlijs, 2018

SynotTip futbola virslīgas dublieru čempionātā VALMIERA GLASS VIA-2 otrdien kluba bāzes laukumā atzina FK Ventspils tuvāko rezervju pārākumu — 1:2.

Pēc pagaidām vienīgās uzvaras pār jūrmalniekiem (5:0) Gata Ērgļa un Normunda Zvejnieka padotajiem nācies piedzīvot vienīgi zaudējumus — 0:3 pret RFS-2, 1:4 pret FK Metta/LU-2, 0:7 pret Riga FC-2 un 1:8 pret FK Jelgava-2.

Spēlē pret ventspilniekiem pamatoti tika cerēts uz vēl vienu panākumu — lai arī viesi turnīra tabulā pirms šīs spēles ieņēma otro vietu, uz Valmieru viņi bija atbraukuši ar pārsvarā jauniešu sastāvu (ja neskaita Dmitriju Klimaševiču). Tāds ar izņēmumiem (Niks Savaļnieks, Valdis Veinbergs) bija arī laukuma saimniekiem.

Pirmie vārti šajā spēlē tika gūti tikai otrā puslaika sākumā, līdz tam un arī pēc tam laukumā bija novērojams valmieriešu pārsvars — to gan rezultātā pārvērst neizdevās, toties viesi savas izdevības garām nelaida. Pirmais Matīsu Kučinski vārtos 47. minūtē pārspēja Kristers Silvestrovs. Veicot vairākas maiņas, 78. minūtē izlīdzinājumu mājiniekiem panāca laukumā nākušais pussargs Rauls Bārbalis ne bez aktīvā Kristera Lūsiņa palīdzības. Tuvojoties spēles izskaņai, vēlreiz viesu vārtsargu Ignatiju Koļesņiku tā pa īstam satraukt vairs valmieriešiem neizdevās, toties viņu pretinieki trīs minūtes līdz pamatlaika beigām lika Kučinskim kapitulēt vēl reizi — uzvaras vārti Jurija Matvejeva kontā.

Nākamā dublieru spēle turpat limbažniekā paredzēta nākamo pirmdien pl. 17 pret FK Liepāja-2.

UZ NULLĪTES. VALMIERA GLASS VIA-2 uzbrucējiem spēlē pret Ventspili pie pretinieku vārtiem nevedās. Attēlā uzbrukumā steidz slaidais Artūrs Rainers Talcis.