23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Donoru diena Valmierā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

12.decembrī no 11.00 līdz 14.00 donoru diena Vidzemes augstskolā, Valmierā, Cēsu 4.  Aicinām visu grupu asins donorus!

Donoru diena Valmierā
Lai pateiktos asins donoriem, kas gada laikā asinis ziedo trīs un vairāk reizes, Valsts asinsdonoru centrs šī gada februārī uzsāka dalīt donora privilēģiju kartes, kuru dažādu pakalpojumu saņemšanai, var izmantot donori visā Latvijā, tajā skaitā Valmierā. Privilēģiju kartes mērķis ir atbalstīt veselu cilvēku - donoru, kas bez maksas ziedo asinis, taču tādā veidā glābj dzīvību kādam, kas bez asins pārliešanas izdzīvot nebūtu spējīgs. Mēs vēlamies donoram dot iespēju izmantot kāda veida priekšrocības (atlaides, īpašus piedāvājumus) tiem veselību veicinošajiem pakalpojumiem, kas būtu nepieciešami veselam cilvēkam. Aicinām uz sadarbību sporta klubus, optikas salonus, zobārstniecības, veselības veicināšanas pakalpojumu sniedzējus un visus tos uzņēmumus, kas saviem klientiem piedāvā veselīgus pakalpojumus!

 

Ja arī Tu, vai Tavs uzņēmums vēlas iesaistīties donoru kustības atbalstā, vai Tev ir papildus jautājumi, sūti ziņu san@vadc.gov.lv , zvani: 67408878.

 

VADC atgādina, ka par donoru var kļūt vecumā no 18 – 65 gadiem. Donora svars nedrīkst būt mazāks par 50 kg un pirms asins nodošanas nedrīkst lietot alkoholu un smēķēt. Asins došana nav vēlama pēc nakts maiņas, saspringta darba, liela emocionāla pārdzīvojuma. Pirms asins nodošanas vēlams lietot veselīgu uzturu, daudz šķidruma. Nedrīkst lietot treknus ēdienus asins došanas dienā, kā arī dienu iepriekš. Neēdis cilvēks asinis nevar nodot.

 

Pēc asins nodošanas donors saņem naudas kompensāciju 3LVL pusdienām, kā arī saskaņā ar Darba likuma 74.pantu donors, kurš, iepriekš par to paziņojot darba devējam, ziedo asins ārstniecības iestādē, saņem atlīdzību par attaisnoto darba kavējumu, un viņam ir tiesības uz atpūtas dienu (izmaksājot par to atlīdzību par darbu) nākamajā dienā pēc asins ziedošanas. Darbiniekam un darba devējam vienojoties, šo atpūtas dienu var piešķirt citā laikā

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri