17. Janvāris, 2019
Vārda dienu svin: Tenis, Dravis

Divi vienā: darbs un svētki

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Rūjienā 16. martā vokāli instrumentālā grupa «Atestāts» ar draugiem aicina uz koncertu – balli, 18. martā Tautas mūzikas svētkos kapela «Rūvenes aure» skanīgi atzīmēs savu 5. gadadienu, bet 24. martā Rūjiena atkal par sevi atgādinās Rīgā, Nacionālajā bibliotēkā, aicinot tur uz vispusīgu «Rūjienas dienu». Šie fakti «Liesmai» likās ievērības vērti, tādēļ 8. martā vērām senā, bet mūsdienīgi sakoptā kultūras nama durvis.

Divi vienā: darbs un svētki

Gads — Latvijas simtgades zīmē

Rūjienas kultūras nama vadītāja ILZE LESKA stāsta:

«Rūjienas kultūras namā aktīvi darbojas 15 amatieru kolektīvi, kur nodrošināta iespēja radoši izpausties pašdarbniekiem no 3 līdz 90 gadiem.

Latvijas simtās jubilejas gadu esam iesākuši ar Latvijai veltīto filmu skatīšanos. Amatieru kolektīvi, gatavojoties Dziesmu un deju svētkiem, ne tikai noslīpē savu meistarību kvalifikācijas skatēm, bet  paralēli vēl gatavo savas īpašas svētku programmas. Tā, piemēram, gadu iesāka senioru deju kopa «Dzīga» un senioru vokālais ansamblis «Ievas» kopā ar citu novadu senioriem, ar kuriem izveidojusies veiksmīga sadarbība un pieredzes apmaiņa. Skaisti izskanēja arī «Lustes» un viņu draugu kopkoncerts, bija arī «Denču» un viņu draugu atraktīva uzstāšanās, bet martā uz Latvijas 100. un kapelas 5. dzimšanas dienai veltīto koncertu aicinās kapela «Rūvenes aure», savukārt atsevišķā koncertā «Jo dziedāju, jo skanēja» sadziedāsies mūsu kori ar saviem draugiem. Šopiektdien ballē četru stundu garumā vispusīgi izpaudīsies kolektīvs «Atestāts» ar draugiem.

Lielajā Rūjienas notikumā — jaunās estrādes atklāšanā 2. jūnijā — «Saldējuma svētkos» pirmie deju grīdu iedancos jaunieši — Rūjienas vidusskolas deju kolektīvi un kultūras nama kolektīvi popgrupas «Dimantiņi» un VIA «Atestāts». Organizējot pasākumus un izklaides, šā gada uzstādījums ir: piesaistīt pēc iespējas vairāk jauniešu, jo tikai tā veidosim savus nākamos pasākumu apmeklētājus un arī savu amatieru kolektīvu nākamās paaudzes. Viss notiek — kā ir jauno auditorijai veltīti pasākumi, tā tajos ir arī jaunatne. Prieks censties! Uz kultūras namu nāk ne tikai gados jaunie rūjienieši, jaunie brauc arī no Mazsalacas un Naukšēniem.

«RŪVENES AURE» simtgades ozolu stādīšanā Ipiķos pērn 4. maijā: pirmajā rindā tup (no kreisās) Ruta Riekstiņa (spēlē akordeonu), Linda Dimitre (cītara), Madara Ksenija Priedīte (balss), Velta Šmite (akordeons). Otrajā rindā stāv (no kreisās): Rudīte Kauliņa (balss un mandolīna), Atis Lielbārdis (balss un bass), Alda Vintere (bungas un balss), Valdis Meijers (vadītājs, akordeons, stabule, balss). «Rūvenes aures» foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Marts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Ko jūs vēlētu valstij nākamajos 100 gados?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri