23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Divas dienas biznesa ritmā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ceturtdien un piektdien Valmierā notika, iespējams, viens no sakarīgākajiem un konstruktīvākajiem šī gada mūsu valsts ekonomikas veicināšanas pasākumiem Latvijā — Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums. Kamēr kaimiņpilsētā ikviens, kuram nebija slinkums, festivālā Lampa kopā ar vēl kuplu pulku naudas tērētāju vienkārši cepās par to, kas mums bija, kā nav un kāpēc nav, tikmēr Valmierā naudas pelnītāji, tie, kuri pelna naudu Latvijā un arī daudzviet citur pasaulē, īsi un koncentrēti sprieda, dalījās ar savu pieredzi, kas mums ir un kā varētu būt vairāk, kā Latvijai nopelnīt vēl vairāk naudas.

Divas dienas biznesa ritmā

Jo, kā zināms, un tā ir bijusi aksioma visos gadsimtos un laikos, vispirms nauda ir jānopelna, tikai pēc tam to iespējams tērēt — dziedot, dejojot, teātri spēlējot un arī dažādus Lampai līdzīgus cepšanās pasākumus rīkojot... Jāteic, forums Valmierā pagāja bez milzīgas vadošo Latvijas mediju uzmanības, toties Liesmai krājumā tagad krietns pusducis interviju ar ļoti interesantiem, gudriem un biznesā veiksmīgiem latviešiem no visas pasaules. Šoreiz neliels bilžains ieskats foruma abās dienās (izņemot ciemiņu ekskursijas pa vietējiem uzņēmumiem). Garākas sarunas ar foruma viesiem — uzņēmīgiem un veiksmīgiem latviešiem — nākamajos Liesmas numuros.

PAŠI GALVENIE ĻAUDIS. Uz preses konferenci sapulcējušies gandrīz visi no Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma pirmās dienas paneļdiskusiju runātājiem.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
3. Jūlijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri