21. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Dikļu pilī Latvijas kroketa čempionāta sacensības „Dikļu kauss”

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Sezonas noslēguma priekšsacīkstes 12. septembrī tika aizvadītas Dikļu pilī. Kārtējās Latvijas kroketa federācijas organizētājās  reitinga sacensībās pirmo vietu ieguva Zigmārs Valentins, Siguldas Līgatnes kroketa kluba SIG-LIG pārstāvis, otrajā vietā atstājot Silviju Stafecki, Ogres kroketa kluba pārstāve, kura šoreiz bija arī labākā dāmu konkurencē. Trešo vietu ieguva Jānis Šteins (Siguldas Līgatnes kroketa klubs SIG-LIG).

Dikļu pilī Latvijas kroketa čempionāta  sacensības „Dikļu  kauss”

Sacensību laikā valdīja gan draudzīga saspēle, gan spraiga cīņa par pirmajām trīs godalgotajām vietām. Jāatzīmē, ka šīs ir pirmās sacensības, kad kādai no daiļā dzimuma pārstāvēm ir izdevies ierindoties pirmajā trijniekā, iegūstot godalgoto otro vietu. Sacensības notika pēc golfa kroketa versijas.

Sezonas noslēguma pasākumā, kurš notiks 9. – 10. oktobrī atpūtas kompleksā „Ratniekos”, ikviens tiks iepazīstināts ar asociācijas kroketa noteikumiem. Tiek plānots, ka nākamās sacensības sacīkstes varētu būt spēlētas pēc asociācijas kroketa noteikumiem.

Par labsajūtu un pārsteiguma balvām rūpējās Dikļu pils, uzvarētājam un labākajai dāmai pasniedzot dāvanā Dikļu pils dāvanu karti atpūtai nedēļas nogalē.

Ikvienam interesentam ir iespēja piedalīties sezonas noslēguma pasākumā, iepazīties ar spēli un pašam iemēģināt spēkus, piedaloties priekšsacīkstēs vai draudzības spēlē. Par pasākuma norises kārtību un dalības maksu interesēties pa tālruni: 26407514, Sarmīte Usāne, Siguldas-Līgatnes kroketa kluba SIG-LIG pārstāve.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri