22. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija

Dikliešu 100 vārdi Latvijai

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Tā ir Dikļu pagasta amatierkolektīvu Goda grāmata — dāvana Latvijai 100. dzimšanas dienā.

Dikliešu 100 vārdi Latvijai

Pārrunājot jauno kultūras sezonu, šāda ideja radās kultūras un informācijas centra vadītājai Innai Krēsliņai. Viņa stāsta:

«Esam daudz pašdarbnieku — pāri simtam, kāpēc mūsu dāvana nevarētu būt pašu rakstīta grāmata ar simt lappusēm, ietverot arī vēlējumu Latvijai? Tā kā vēlējās piedalīties arī pašdarbnieki, kas vairs nedarbojas kolektīvos, bet daudzus gadus to ir darījuši, sanāks, protams, vairāk par 100 lappusēm. Viņi arī iesāka mūsu Goda grāmatu, kurā katram ir atvēlēta viena lappuse, kurā viņš ieraksta savu pašdarbnieka stāstu, iepazīstina ar nozīmīgākajiem brīžiem, pēc paša izvēles to arī noformē un nobeigumā ieraksta savu vēlējumu Latvijai. Katrs izvēlas sev piemērotāko formu: ir stāsti, fotogrāfijas, ir dzeja. Priecājos par mūsu jaunāko, Dauguļu deju pulciņa bērnu interesi un vēlmi izteikties. Tādi labi vēlējumi — lai visi bērni būtu priecīgi un labi mācītos, lai no Latvijas neaizbrauktu cilvēki un lai tā kļūst stiprāka, gaišāka, lai Latvijai ilgs mūžs.»

Puse Goda grāmatas jau esot aizpildīta, un ir iecere to atvērt 2018. gada 4. maijā, Baltā galdauta svētkos dikliešiem svētā vietā — Dziesmu svētku promenādē, lai interesentiem iepazīšanai un glabāšanai nodotu pagasta Dziesmusvētku muzejam.

Materiāls ir sagatavots ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri