22. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija

Dīgsti — daudzkrāsaini un enerģijas pilni

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

«Aizvadīta atkal viena ziema ar tumšiem rītiem un vakariem, bieži vien — nedēļām ilgi bez saules. Bet, tiklīdz paskatos uz sava dzīvokļa palodzēm, tā pārņem zaļš, cerīgs dzīvotprieks!» — tā par ģimenes ieradumu jau gadiem diedzēt, audzēt un ēst dažādu sēklu dīgstus saka valmieriete SOLVEIGA BOICOVA,  daudzu nozīmīgu kultūras projektu autore un vadītāja.

Dīgsti — daudzkrāsaini un enerģijas pilni

Dzīves skola

Starptautiskajā Sieviešu dienā Latvijas Sarkanā Krusta Vidzemes komitejas Valmieras nodaļa sadarbībā ar Valmieras bērnu un jauniešu invalīdu biedrību «Saulīte» rīkoja informatīvu pēcpusdienu «Diedzēsim un audzēsim!». Ar sanākušajiem sēklu diedzēšanas un lietošanas pieredzē dalījās Solveiga. Bet mēs, interviju «Liesmā» sākot, vispirms vēlējāmies noskaidrot, kādas mākas Solveiga vēl apguvusi dzīves skolā. Stāstījumu viņa iesāk tieši par laikrakstu «Liesma», jo: «Vēl mācījos skolā Burtniekos, kad «Liesmas» jaunais žurnālists Jānis Motivāns (tagad Latvijas Bankas naudas glabātavas speciālists!) pulcēja ap sevi topošo žurnālistu skoliņā jauniešus no visa rajona. Braukāšana uz Valmieru prasīja uzņēmību, bet bija tā vērts. Jāņa atraktīvās nodarbības un uzdevumi žurnālistikā bija mans pirmais nopietnais pašizglītošanās projekts. Laikam jau veiksmīgs, jo vēlāk saņēmu darba piedāvājumu laikraksta «Liesma» redakcijā.

Tā kā tolaik redakcijas pakļautībā vēl bija vietējo radioraidījumu studijas (pasta ēkā!) «Runā Valmiera» darbs, tad ar laiku tapu par tās redaktori. Ieguvu vērtīgu pieredzi arī radio žurnālistikā un Vidzemes TV, kas vēlāk noderēja, organizējot un vadot laikraksta «Liesma» izdevējsabiedrības SIA «Imanta info» struktūrvienību «Radio Imanta». Sākumā tur nekā nebija, kā vien liela griba un atmodas laika entuziasms. Pirmā studija — nelielā dzīvoklī pie Valmieras raidtorņa. Domājot par «Radio Imanta» aparatūru, sadarbībā ar Viestura Lucāna Uzņēmējdarbības atbalsta centru tapa mans pirmais projekts.

DĪKSTI — dabīgo vitamīnu avots.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
10. Marts, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri