24. Aprīlis, 2018
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Deputāts siena pļavā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Uģis Lapenass ir viens no trim jaunpienācējiem, kuri pēc pašvaldību vēlēšanām sākuši deputāta darbu Mazsalacas novada pašvaldībā.

Deputāts siena pļavā

AR SAVU SAIMNIECĪBU vien nepietiktu, lai bērnus izskolotu, — saka zemnieks un pašvaldības deputāts Uģis Lapenass, kurš strādā arī algotu darbu «Lauksalacā». Siena laikā daudz palīdz pieaugušie dēli Edgars un Armands. Alekseja Koziņeca foto

Uģis ir zemnieks, kura saimniecības darbības pamatnozare ir gaļas lopu audzēšana. Kad viņu kopā ar dēliem Edgaru un Armandu satiekam siena pļavā, viņi saka: «Esam noķēruši to brīdi, kad varbūt paspēsim sagatavot arī siena rulonus, ne tikai skābbarību.» Siena laiks sācies vēlu, jo vasara auksta un lietaina.
Tajā pašā laikā Uģis spriež, ka ar  saimniekošanu paša saimniecībā vien būtu par maz, lai bērnus, kuru ģimenē trīs, izskolotu, un viņš strādā arī algotu darbu kooperatīvajā sabiedrībā «Lauksalaca».
«Jā, par traktoristu,» nosaka Uģis, uzsverot, ka ir ļoti svarīgi, lai laukos būtu darbs. Starp citu, arī vēlēšanu kandidātu sarakstā, norādot darāmo, Uģis bija rakstījis — traktorists.
Kāpēc viņš kandidējis?

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Jūlijs, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Pievienot jaunu komentāru

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai piedalīsieties šī gada "Lielajā talkā"?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri