23. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Dāvana kurpju kastē

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Aizsākusies labdarības akcija «Zvaigzne austrumos», un tajā aicināts piedalīties ikviens, kam rūp to bērnu dzīve, kuri kļuvuši par kara bēgļiem.

Dāvana kurpju kastē

«Zvaigzne austrumos» mērķis ir novembrī un līdz 5. decembrim sagatavot un nogādāt 6000 dāvaniņas karadarbībā cietušajiem bērniem pasaules karstajos punktos. Tas ir izdevies jau vairākus gadus, un akcijas rīkotāji ir pārliecināti, ka laba darīšana un sirds siltuma likšana kurpju kastē līdzcilvēkus uzrunās arī šajās dienās.

«Katru gadu labdarības akcija sākas 1. novembrī un noslēdzas decembra sākumā, lai ap Ziemassvētku laiku, gadu mijā Latvijas iedzīvotāju sarūpētās mīlestības dāvanas jau sasniegtu adresātus. Pēteris atceras, ka pirmajā akcijas gadā izdevies savākt vairāk nekā 3 tūkstošus dāvanu, kas rūpīgi saliktas kurpju kastītēs, pa trim gadiem jau sanācis iepriecināt vairāk nekā 11 tūkstošus bērnu, kas pārdzīvojuši mums nezināmas un tāpēc daudziem nesaprotamas ciešanas,» sacīja mācītājs un biedrības «Baltic Global Initiative», kas rīko akciju «Zvaigzne austrumos», vadītājs Pēteris Eisāns.

Saskaņā ar ANO aplēsēm, pašlaik vairāk nekā 10 miljoni karadarbībā cietušu bērnu ir zaudējuši mājas, liela daļa arī vecākus. Biedrība «Baltic Global Initiative» aicina sagatavot un ziedot kurpju kastēs iesaiņotas dāvaniņas karadarbībā cietušajiem bērniem — Sīrijas un Irākas bēgļu bērniem, kas patvērumu raduši Jordānijā, un Sudānas bērniem — Ēģiptē. Šoziem dāvaniņas ceļos arī uz Gruziju pie bērniem, kuri cietuši Gruzijas un Krievijas konfliktā.

BĒRNU ACĪS, kad viņi saņem dāvaniņas, ir mulsums un prieks. Mazā sejiņa atplaukst smaidā, jo pēc kara posta bērns jūtas laimīgs, viņam ir dota iespēja rotaļāties. Foto no arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
10. Novembris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri