20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

Dāvā pleca sajūtu bērniem

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Aizvadītajā piektdienā Rīgas pilī godināja ģimenes, kas uzņēmušās rūpes par bez vecāku gādības palikušajiem bērniem ar īpašām vajadzībām.

Dāvā pleca sajūtu bērniem

«Visiem bērniem ir jāatrod ģimenes, un jo ātrāk, jo labāk, jo viņi gaida. Kad tu brauc pie viņa, bērns gaida, mantiņas salicis, tas ir tāds aizkustinājums, jo viņš jau audžuģimeni nepazīst, viņš nezina, kurp dodas, un tā ir tik liela atbildība,» sacīja audžumamma no Trikātas Mārīte Petrova, un viņa bija viena no kupla audžuģimeņu skaita, kuras šoruden uz tikšanos un sarunām Rīgas pilī aicināja Valsts prezidents ar kundzi.

«Rūpes par bērniem ir rūpes par mūsu valsti. Latviju nākamajā simtgadē es redzu bez bērnunamiem,» uzrunājot audžuģimenes, aizbildņus un adoptētājus, sacīja Raimonds Vējonis, bet Iveta Vējone uzsvēra, ka ir neatlaidīgi jāstrādā, lai Latvijā katram bērnam tiktu nodrošināta ģimene neatkarīgi no viņa vecuma un veselības stāvokļa.

Vējoņu pāris pateicās ģimenēm par bērniem sniegto mīlestību, rūpēm un pašaizliedzīgo darbu, sniedzot atbalstu un mājas izjūtu bez vecāku gādības palikušiem bērniem un radot apstākļus, kuros bērni var pilnvērtīgi augt un attīstīties, bet īpaši, ciemojoties pilī, tika cildinātas trīs ģimenes, kuru mājās patvērumu un mīlestību raduši arī smagi slimi bērniņi ar nedziedināmām diagnozēm. Valsts prezidenta un Ivetas Vējones pateicības rakstus saņēma Vitālijs Babāns un Marina Kuļikova, Svetlana Mahmudova un Inese Meirāne.

AUDŽUBĒRNU DZĪVĒ īpašs notikums tika piedzīvots piektdien, kad audžumamma Mārīte Petrova un viņas audžumeitenes no Trikātas ciemojās Rīgas pilī. Pa ceļam ģimeni filmēja  Latvijas Televīzija. Fototvērums no lsm.lv

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
7. Novembris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Dzīvīte, dzīvīte...

Vēl siltāka vēl jaukāka kad Māmiņa istabā. "Istenības izteiksmes'' un ''Aizliegtā paņēmiena'' publiskotais par SAC''Rīga''. Tāds nav vienīgi pie mācītāja Cālīša, citur šī problēma ir ļoti robusta! Satriec atbildīgā ministra šīrīta intervija ''Latvijas Radio1''. Tai idiotā klausoties gandrīz nokavēju ''atzīmju fabriku''. Jūrmalas ''profeni''... Savulaik aiznesu neiesāktu Guašu komplektu uz Valmieras Bērnunamu netālu no vecā ''Statoil''. Nekādu negāciju par to neradās un tagad jau ir ''SOS Valmiera''. Ģimeniska vide. Sandris Grasis/Jūrmalā

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri