21. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Darbu atsāk Valmieras Uzņēmēju konsultatīvā padome

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Otrdien, 14.septembrī pēc vasaras pārtraukuma kārtējā sanāksmē pulcējās Valmieras Uzņēmēju konsultatīvā padome (UKP). Tikšanās laikā uzņēmēji tika informēti par aktualitātēm pašvaldībā, kā arī tika iepazīstināti ar Vidzemes Augstskolas (ViA) attīstības plāniem u.c. aktualitātēm.

Darbu atsāk Valmieras Uzņēmēju konsultatīvā padome

Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektors Jānis Baiks klātesošos informēja, ka vasara jāuzskata par piesātinātu darba periodu, ko, galvenokārt, ietekmējuši ielu rekonstrukcijas projekti pilsētā. Lai arī Rīgas iela jau ir atvērta autotransportam, šobrīd objekts nav vēl nodots ekspluatācijā, jo tiek veikti sīki nobeiguma darbi. Pašvaldības pārstāvis uzsvēra, ka bažām par būvdarbu kvalitāti nav iemesla, jo objektam ir piecu gadu garantijas laiks, kad jebkuras nepilnības no pašu celtnieku puses būs jānovērš. J. Baiks tāpat arī informēja par remontdarbiem autoostas apkārtnē un Stacijas ielas rekonstrukciju. Darbi rit plānotajā kārtībā un, visticamāk, ka tiks izpildīti norādītajā termiņā, neradot papildus neērtības iedzīvotājiem.

UKP sēdē ar uzņēmējiem tikās arī ViA rektore Vija Daukšte, kura informēja klātesošos par inovācijām mācību iestādē un sadarbības iespējām ar komersantiem. Tāpat ViA pārstāvji iepazīstināja klātesošos par tuvākajiem vērienīgajiem projektiem - Vidzemes tālākizglītības un tehnoloģijas centra un Vienota inženierzinātņu studiju centra izveidi.

Valmieras Pārgaujas pamatskolas direktors Viktors Litaunieks aicināja Valmieras uzņēmējus atsaukties iniciatīvai par Pārgaujas pamatskolas krustvecāka ideju, tādējādi atbalstot skolas attīstības iespējas. Piemēram, mācību iestādes vadītājs piedāvā iestādes sporta halli nosaukt ar uzņēmumu saistītā vārdā, izvietojot uzņēmuma reklāmas baneri. Tāpat skolas audzēkņi ar saviem priekšnesumiem var piedalīties uzņēmuma svētkos.

UKP sēdē piedalījās arī Latvijas Darba devēju konfederācijas Vidzemes reģiona koordinatore Jolanta Vjakse, kura pauda ideju par turpmāko darbu, veicinot Vidzemes pašvaldību un to teritorijā esošo uzņēmēju savstarpējo sadarbību, uzslavējot Valmieras pašvaldību, kas to jau veiksmīgi dara.

Savukārt pašvaldības Attīstības un projektu vadības nodaļas vadītāja Zenta Iļķēna informēja, ka tuvākajā laikā tiks uzsākta Valmieras pilsētas sociāli ekonomiskās attīstības programmas 2008.-2014. gadam aktualizēšana. Arī uzņēmēji aicināti iesaistīties šajā procesā, piedaloties darba grupu sanāksmēs un sabiedriskajās apspriešanās.

Nākamā Valmieras Uzņēmēju konsultatīvā padomes sēde notiks 12. oktobrī.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri