24. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

«Dagnija noorganizēs...»

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Tautas balsojumā facebook.com, ap 20 tūkstošiem šīs vietnes lietotāju piedaloties labāko, meistarīgāko kāzu vadītāju noskaidrošanā, nosaukti vairāki desmiti šī titula kandidātu, viņu vidū arī divas valmierietes, kuras ar vienādu balsu skaitu vērtējumā apsteigušas dažus Latvijā plaši pazīstamus cilvēkus, piemēram, Baibu Sipenieci-Gavari un Kristapu Rasimu. Viena no viņām — DAGNIJA BALDIŅA — «Liesmas» šīs nedēļas nogales viešņa.

«Dagnija noorganizēs...»

Vai ir daudz pāru, kas šim svarīgajam notikumam piesaista kāzu vadītāju?

Es pat teiktu, ka ļoti daudz. Internets pilns ar jautājumiem — kuru kāzu vadītāju uzrunāt, kuros datumos kāzas rīkot. Un, lai arī kāzu vadītāju it kā ir daudz, var gadīties, ka pat stipri iepriekš interesējoties, zīmīgos datumos, šogad, piemēram, tāds bija 17.07. un ir arī šopiektdien, 18.08., daudzi kāzu vadītāji jau aizrunāti.

Pie viena varbūt noskaidrosim, kāda ir atšķirība starp kāzu organizētāju un vadītāju.

Organizētājs ir tas, kas jaunajam pārim palīdz ar viesu nama, florista izvēli, iespējams, izstrādā scenāriju, kā visam vajadzētu notikt, varbūt pat piesaista vadītājus, kas savukārt uzņemas visas runāšanas, lustināšanas, spēlēšanas sadaļas. Es pati nekad neatsaku arī padomu par vietas izvēli. Manuprāt, kāzu vadītājs ir kas vairāk nekā organizētājs.

Kāda loma tad tagad palikusi tradicionālajiem jaunā pāra vedējiem?

Vedēji tagad vairāk ir liecinieku statusā. Daži vēl gatavi uzņemties procesu līdz viesu namam, bet ir arī, kas tikai pastāv blakus baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā. Visu pārējo, ko agrāk uzņēmās vedēji, dara kāzu vadītāji.

Vai pati jau pēc rakstura esat aktīvs cilvēks?

Es pat teiktu, ka man tas sanāk hroniski, jo arī darbvietā, pat tad, kad neviens to nelūdz, iesaistos pasākumu organizēšanā. Mums ir bijuši gan kopīgi Baltā galdauta svētki, gan Jaungada balles. Tas notiek automātiski — «Dagnija noorganizēs...» Un man tā organizēšana tiešām ļoti, ļoti patīk.

Kā sākās tas kāzu ritenis?

Vispirms vedējmātes lomu man palūdza uzņemties viena no māsām, tad draudzene, un palēnām uzradās vēl kāds, otrs, trešais pāris, līdz sapratu, ka būt par vedēju man kļuvis par sirdslietu, ka no tā, ko daru, smeļos spēku, ka man tās sajūtas, emocijas tiešām patīk. Un pateicības vārdi, kas tiek veltīti pēc kāzām, spārno.

DAGNIJA BALDIŅA, vadot vienas no kāzām. Patiesībā grūti pat iedomāties, ka ikdienā viņa, romantiski noskaņots cilvēks, strādā lielā firmā un veic gluži prozaiskus vecākā darba aizsardzības speciālista pienākumus. Foto no personiskā arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
18. Augusts, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Lai veicas!!

Dagnijas tipa cilveeku nav daudz- vieni prot izrunaat,otri prot uzrunaat, bet organizeet un riikot- taa jau pavisam cita lieta. LAI VEICAS!!!
p.s. Nav meeslu bez mu'saam !!! (hug)

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri