Ceturtā uzvara vēl jāgaida

6.Marts, 2018

Sestdien izbraukumā Ogrē Valmiera/ORDO uz brīnumiem kārtējā Olybet LBL čempionāta mačā cerēt nevarēja — galu galā tā bija tabulas pastarīša (3-20) cīņa pret vienu no līderiem (13-3). Piedevām vēl viesu komandā šoreiz malā bija viens no galvenajiem snaiperiem Kaufmanis.

BK OgreValmiera/ORDO 97:75 (21:15, 27:20, 27:20, 22:20)

Valmieriešu rezervistu soliņa garumu uzskatāmi parāda starta piecnieka nomainītāju gūtie 18 punkti pret ogrēniešu otrā piecnieka iespētajiem 48.

Tomēr viesi, kuriem nespēlēja arī Gersons, pirmajā ceturtdaļā, rezultatīvi spēlējot komandas līderim Iļjinam, veiksmīgi izmantoja savas iespējas uzbrukumā, un tikai 7. minūtē, kad pēc Miškas metiena bija 12:10 valmieriešu labā, atdeva vadību mājiniekiem uz neatgriešanu. Vienkārši abu komandu sastāvi šobrīd nav salīdzināmi ne komplektācijas, ne spēlētāju individuālās meistarības ziņā.

23. minūtē pēc Vītola trejača rezultāta starpība pirmoreiz sasniedza 20 punktus mājinieku labā — 60:40. Tikai spēles izskaņā, kad ogrēnieši jau bija vienubrīd ieguvuši pat 24 punktu — pēc Sirsniņa 2/2 no soda līnijas — pārsvaru, viesiem izdevās savu grozu pasargāt no strauji briestošajiem 100 punktiem.

Punktus mūsējiem guva: Hāzners 19+4AB+5 kļūdas (ef. koef. +11), Bērziņš 16 (+11), Iļjins 15+15AB+3RP+1BM+5 kļūdas (+22), Elksnis 12+3AB+7RP+2PB (+8), Vīksne 9+3AB (+11), Miška 2+3PB (+6), Hudins 2 (+1). Mājiniekiem rezultatīvākie: Vītols 20+3RP+3 kļūdas (+21), Sīpoliņš 18+4AB+6RP (+24). Pārējā komandu statistika: divpunkti 61%:48%, trīspunkti 41%:33%, sodi 89%:62%, AB 40:34, RP 30:16, PB 9:8, BM 3:1, kļūdas 16:16, komandu ef. koef. summas 127:73.

Nu, nenāk mūsējiem tā ceturtā uzvara LBL regulārajā čempionātā rokās! Varbūt trešdien, kad Valmierā viesosies krietni vien paplucinātais Vēju pilsētas basketbola klubs? Motivācijas vinnēt Valmiera/ORDO puišiem vajadzētu būt gana, galu galā divos no trim abu komandu savstarpējiem mačiem šosezon liepājnieki mūsējiem pamanījušies nospert uzvaru tikai pašās spēles beigās. Par Valmieru!

JAUNĪBA PRET PIEREDZI. Valmierā savulaik uzspēlējušais pieredzējušais Mārcis Vītols tagad ir viens no rezultatīvākajiem BK Ogre sastāvā, kamēr siguldietis Dāvids Vīksne (pa labi) Valmiera/ORDO rindās gūst pieredzi savai nākotnes karjerai. Ritvara Raita foto