24. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Jānis

„Cēsīs var!”: Jaunie uzņēmēji Cēsīs ir gatavi meklēt investorus visā Latvijā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Biznesa inkubatora „Magnus” un Cēsu novada domes organizētā biznesa ideju konkursa „Cēsīs var!” dalībnieki jeb jaunie uzņēmēji ir ieguvuši jaunas zināšanas par tirgus pozīcijas noteikšanu jaunam produktam, par investoru piesaistes prezentācijas struktūru un noformējumu interaktīvā lekcijā, ko vadīja viens no veiksmīgākajiem Latvijas pārdošanas ekspertiem Nikita Kellermans.

Nikita Kellermans
Nikita Kellermans

„Investors ir tas cilvēks, kuram būs jāuztic jums sava nauda. Viņš nedarīs to tādēļ, ka jums ir glīts finanšu aprēķins vai apjomīgs naudas plūsmas pārskats. Tas viss ir otršķirīgi. Vispirms jāpārdod sevi, savu ideju, savu vīziju. Ja investoram būs interese par jūsu projektu, viņš pats uzdos papildu jautājumus un noskaidros visas nianses un detaļas. Bet ja Jūsu ideja nav pietiekami labi saprotama, nekādu papildu jautājumu nebūs, jo gluži vienkārši nevienam par to neradīsies interese,” skaidro mārketinga konsultāciju uzņēmuma „Republic Performance” vadītājs un pārdošanas eksperts Nikita Kellermans, kurš šogad ir darbojies arī nacionālā biznesa ideju konkursa „Ideju kauss 2010” žūrijā.

Lektora Nikitas Kellermana lekcija, kas norisinājās 2.decembrī Cēsīs, notika interaktīvā veidā un tika balstīta uz pārdošanas eksperta līdzšinējās, izpārdotās lekcijas „Prezentācijas un piedāvājumi – pārdošanas alfa un omega” saturu ar mērķi sagatavot topošos uzņēmējus savu projektu prezentēšanai potenciālajiem investoriem.

„Kellermana lekcija pavēra semināra dalībniekiem negaidītu, jaunu redzējumu par investīciju projektu prezentāciju veidošanu. Lektors pierādīja, ka ikviens var būt teicams prezentētājs, ja vien zina, kā pareizi veidot un pasniegt savu ideju. Atklājās, ka jebkura ideja var kļūt saprotama pat piektklasniekam, ja tiek pasniegta caur stāstu. Visi mūsu jaunie uzņēmēji jūtas ļoti gandarīti un iedvesmoti turpmākiem darbiem,” atzīst biznesa inkubatora „Magnus” vadītājs un biznesa ideju konkursa „Cēsīs var!” rīkotājs Dairis Cālis.

Lekcijas rezultātā ikviens tās dalībnieks tika ekipēts ar padomu kopumu veiksmīgu investīciju piesaistes prezentāciju sagatavošanai, uz kā tika balstītas mārketinga konsultāciju uzņēmuma „Republic Performance” veidotās klientu prezentācijas vairāku tūkstošu latu piesaistei.

„Man bija patiess prieks vērot lekciju un gūt pārliecību saviem iesāktajiem darbiem. Līdz šim esmu bijusi uz daudziem semināriem, bet šis bija īpašs ar to, ka ir viegli uztverams un saistoši pasniegts,” piebilst viena no semināra dalībniecēm, uzņēmēja Inese Osīte.

investors

Es varet gan būt labs investors,bet nav man uzticib visam tam,ko sak Kellermans.

Nauda biznesam

Aizdevums Jūsu biznesa izaugsmei, sākot no EUR 30 000 līdz EUR 200 000 Cityfinances palīdzes piesaistīt naudu! www.cityfinances.lv

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri